Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

büyük babaannem ölmüyor beyler

  • 0

amk babanem 2 gram miras yiyemeden öldü bu hala ölmüyor. bi ölse bütün hayatım değişcek avradını sikem, kadının götünde bile para var.
şakayla karışık öldürmeye çalışıyorum yok amk ölcek gibi değil.su dolu küvette sırtını keselerken bi anda omuzlardan bastırıp
50 sn falan suyun altında tuttum. çıktığında kaç sn oldu diyor amk.

\–

bu bana yolda yürürken omuz falan atar sürekli şakasına neyse aklıma geldi o hareketi, karşılık olarak kullanayım bari dedim.
onun şakasıyla onun ipini çekecektim taktiğim buydu.
bizim burlarda bi tepe var manzarası çok güzel. dedim büyükbabane gel gidelim manzara izleyelim biraz.
direk atladı o da, bunaldım bu nefes kokan evde yürü gidelim diye. neyse tepeye vardık aşağısı uçurum amk bakarken bile içim ürperiyo.
dimdik olmasa da anca tutuna tutuna-kaya kaya inersin. neyse yanyana manzaraya bakarken bi omuz koydum buna uçurumdan aşağı yuvarlandı. evladını sikem diye küfür çıktı ağzından öyle bi anda bile.

\–

bu sefer bu iş tamam diye eve döndüm. 1 saat sonra kapı çaldı. zili duyunca çağla şikelin memesini gören alişan gibi zıplamaya başladım, bu sefer ölüm haberi geldi diye. kapıyı açtım büyük babaanem amk. üstü kir-pas içinde topallıyarak yürüyor.
amına kodumun doğurduğu öyle şakamı olur ayağımı burktum diyor. vay babayin amına goyum dedim içimden. gözlerimi ovalayıp tekrar baktım sonra
aynı küfürü dışımdan söyledim.

\–

geçen yine gelmiş diyor senin oğlana ismini ben koycam. kulaklarımı merzifon eşekleri sikseydi de bu lafını duymasaydım.
beynimden vurulmuşa döndüm beyler. büyükbabane ben daha 13 yaşındayım benim çocuğumu nasıl görcen dedim.
itin dölü bu yaşta mezarımı gocan bizi diyor. dedim büyükbabane sen bana isim koy valla yaşım daha erken benim çocuğu beklemeyelim. senin isminini babanen koydu olmaz öyle, senin çocuğun ismini koyma sırası bende dedi. hıammına kodumun ölümsüz pörtleği dedim yine içimden.

\–

bütün suç benim gavat babamda. kadın yaşadığımız bütün mahalleyi alcak kadar zengin, hala sik kadar evde bizimle yaşıyor.
gavat babamda bi kuruş almıyor. anamın anasıdır bakmak benim borcumdur gibi kafiyesini bile oturtamadığı cümleler kuruyor taşşak kafalı.
biraz üstelese utanmaz arlanmaz karı öl artık diye belki vicdanına biraz olsun dokunur kadının. gerçi sikinde olmaz kocakarının.
dün yine cama oturmuş ayakları sarkıtıyor dışarı. elinede bi tabak dolusu çekirdek aşağıdan geçenlere tükürüyor çöpleri. nasıl bu kadar umursamaz çözemedi amk karısını.
aşağıdan biri teyzeciğim afedersin ama yaptığın yanlış bi hareke… diyemeden çekirdek tabağını adamın kafaya boşalttı.
ağzım yoruldu amk diyerek içeri girdi adama cevap bile vermeden.

\–

aradan 1 saat falan geçti. televizyonda esra eroldaki karılara sövdü biraz sonra sıkıldı. gel cama çıkalım yine dedi. oturduk yan yana
sarkıttık ayakları. şu keloşa bak 20 tl düşürdü deyince birden, benim kalp gözüm dahil bütün gözlerim açıldı taramaya başladı ortalığı.
nerde nerde büyükbabanne diyordum sürekli. eğilsene gavat bak şurda diye kandırdı orospu. o da benim paragöz olmamdan yararlanmış,
uçurumun öcünü alıyomuş meğer. ben eğilince enseye bi koydu 2.kattan aşağı indim küfür bile edemeden. sol ayak alçıya alındı topallayarak geziyorum dünden beri.

\–

bugün gelmiş düştüğüm camın ordan tuvalete kadar yarış yapalım mı diyo. büyükbabanne 140 yaşındasın hiç utanmıyor musun yaa yeter artık bıktım diye sesimi yükseltince,
kazanırsan 50 lira vercem gavatın oğlu dedi. birden sesim masumlaştı ve hemen bastonu koltuğa fırlattım. direk çömelip koşu pozisyonuna geçtim.
baktım bastonun yanına saldı kendini ve bağıra bağıra gülmeye başladı. bi de kodumun fakir köpeği diyo. sinirlerim boşaldı ağlamaya başladım
çıkardı 5 lira verdi al göz yaşlarını sil dedi. parayı elinden kapıp odama kaçtım direk. en azından sinirim biraz geçmişti.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.