Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Bu sabah sevgilimin fuckbuddy’si olduğunu öğrendim, kavga ettim herifle

  • 0

Çok sinirliyim beyler şimdi yavaş yavaş kendime geliyorum. Bu sabah nöbetten geldim, çok yorgundum ama dustin poirier ve conor McGregor maçını izlemeyi de kafaya takmıştım. Geldim eve o sırada sevgilim koltukta oturmuş sabah haberlerini izliyordu. Öpücük verdim ve birazdan maçin başlayacağını söyledim. O da hafif sinirli şekilde “aman al maçını başına çal” diyerek kumandayı uzattı bana.

Dev maç öncesinde küçük maçlar yayınlanır onlari izliyordum, ünsüz dövüşçüler popüler olmak için böyle büyük maçların gecesini bekler bu yüzden heyecanlı geçen bu maça kendimi kaptirmistim. O sırada banyonun kapisi açıldı ve beline kadar havlu, ağzında diş fırçası ile 1.95 boyunda üçgen vücutlu uzun saçlı bir eleman çıktı .

Kim bu aşkım, dedim. Sana söylemiştim ya bu benim fuckbuddy. Evet söylemişti ama ben şaka yapıyor sanmıştım. Şaka kaldıran biri olduğum için sevgilim sık sık böyle şakalar yapar. Tokataşmak için elini uzattı , merhaba dedi ben Alper. Hiç de memnun olmamıştım ama ayıp olmasın diye tanıstığıma memnun olduğumu söyledim. İçeri geçeceğini söyledi hatta bunu sevgilime göz kirparak yaptı.

Sonra sevgilim “ahaha doymadın mi tüm gece şapşal ” gibisinden sinir bozucu şekilde güldü. Beni dudaktan öptükten “seni seviyorum hayatım, ben odadayim merak etme” dedi ve gitti. Bu sırada poirier ve conor maçı başlamıştı fakat odaklanamamistim. Erken nakavt sonrası kendime yavaş yavaş geldim. Sert bir şekilde kapı açıldı ve bagrismalar duydum. Sevgilim , Alperin arkasından kosusturuyor ve yalvarıyordu. Alper de kolunu çekiştirip “hayır defalarca söyledim sana, göt deliğini yalamayacagim” diyordu.

Sevgilim bana bakıp gözleriyle adeta yalvarıyordu. Az önce biten maçın etkisiyle gaza gelip , sert bir kroşe attım orospu çocuğuna. ” Sen kimsin sevgilimin isteğini geri çeviriyorsun lan” afallayan Alper hemen ayağa kalkıp “peki abicim kızma nolur, ne isterseniz yaparım” deyip odaya gecti. Sevgilim de boynuma atlayıp ” sen harika bir insansın aşkım iyi ki seninleyim” diyerek öptü beni. Sinirlendim ya orospu çocuğuna nasıl benim kızı uzersin ananı sikeyim Alper.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.