Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Bu akşam patlıcan kebabı yapayım dedim patlıcan 12 lira amk

  • 0

Çok uzun süredir yapmıyorum şu yemeği. Aşırı canım çekiyor birkaç gündür ve bugün yapmaya karar verdim. Patlıcanın kilosu 12 lira olmuş ben de bilmiyorum tabi adam tartti ve etiketi yapıştırdı. Benim boğazım düğümlendi amk öylece kaldım. Sarimsak, soğan, domates, biber , kıyma var daha. Sebzelerin en ucuzu 10 liradan başlıyor anasını sikeyim iki saat stratejik hamle düşünüyorum kafamdan.

Kıyma ise 36 lira, hayvancılığın gelişmiş olduğu bölgedeyim bu yüzden ucuza geliyordu. Aldım 1 kg kıyma , kasiyere de açık açık dedim ” abi ben bunların bu kadar pahalı olduğunu tahmin etmemiştim geri birakabilir miyim?”. Olumlu karşıladı ve son zamanlarda müşterilerin tıpkı benim gibi tepki verip almaktan vazgeçtiğini söyledi. Bu gidişle batacakmis market.

Eve gelip kıymalı yumurta yapıp yedim. Biliyorum günde 50 defa hayat pahalı temalı olaylar anlatılıyor burda, ben de anlatmisimdir. Ama bu bambaşkaydı lan o yumurtayı gözyaşlarıyla yedim, gözüm uzaklara dala dala yedim. Şu an tek avuntum bekar olmak. Çocuğum olsaydı ve bu durum yasansaydi kafayı yerdim. Dünkü Boğaziçi olaylarindan sonra büyük resmi gören biri olarak daha da bir hüzünlendim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.