Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

BerryCivilBlues
 • 0
Amk n*wi

Boşanma davası açmalı mıyım?

 • 0

Bu yüzden son zamanlarda şu anki evliliğim hakkında çok düşünüyorum. Bu harika kedi yavrusuyla neredeyse 5 yıldır evliyim! Bu bir yandan heyecan verici… ama öte yandan bir şeylerin biraz yokuş aşağı gittiğini düşünüyorum. Onu çok seviyorum ve o da beni seviyor, öyleyse neden boşanmak isteyeyim diye sorabilirsiniz? Sahip olduğumuz cinsel etkileşim inanılmaz, o güzel ve sevimli bir kedi yavrusu ve daha genç olması dışında isteyebileceğim başka bir şey yok. Yaklaşık 6 yıldır uyumsuz bir çiftiz ve o bir yıldan sonra 5 yıl önce ona benimle evlenme teklif ettim. Ama olay şu ki, geçen hafta 14. doğum günü olduğu için bu kızdan artık memnun olmadığım sonucuna vardım. Biraz daha fazlasına ihtiyacım var… Bunu nasıl söylersin? Taze. Genç. Biliyorum biliyorum, 35 yaşıma yeni girdim. Ama yaş kızlardan çok erkekler için çok farklı. Bu yüzden biraz tavsiyeye ihtiyacım var, bu kızla biraz daha takılıp kalmalı mıyım yoksa taze et avına mı çıkmalıyım>:).

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

2 Yanıtlar

 1. Sorry for posting this on an anonymous account however, I would rather my original reddit account not be criticized for what I view and comment.

  Sorry for posting this on an anonymous account however, I would rather my original reddit account not be criticized for what I view and comment.

  Daha az gör
 2. 14? She's lost all ripeness. Move on already!

  14? She’s lost all ripeness. Move on already!

  Daha az gör