Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 3
Fil Necati

Bizleriz Asıl Normi

  • 3

Ya yemin ederim her şeye “sj mizaj” diye diye neye güleceğimi bilemez hale geldim, yeter. Bu nasıl bir illet? Ben de emoji kullanmamak istiyorum. Ben de herkes gibi normie olmak istiyorum. Normiler her şeyle eğlenebiliyor, biz her şeye “sj çok komik” yazıyoruz. Biziz lan asıl normie. Bırakıyorum lan emojiyi. Yeter. Saçma sapan postlar görmekten bıktım, abikardes47 görmekten bıktım, hiko abiyi görmekten bıktım. Komik değil lan, neden gülüyoruz bunlara? Herkes aynı postu evirip çevirip atıyor. Ben artık Çağrı Taner postlarına gülmek istiyorum, çekilişlere katılmak istiyorum. Yalan haberlerle gaza gelmek istiyorum. Laik bükücü olmak istiyorum.

Yorumlara, internetten bulduğum sözleri yazıp laf soktuğumu sanmak istiyorum. İnsanların “üüff ne laf bee” demesini istiyorum. Ben de kahvemi story atmak istiyorum. Ben de her gün günaydın postu atmak istiyorum. Ben de sanaldan kızlara yürümek istiyorum.

Ben de ilgi istiyorum. Ben de like istiyorum. Ben de 50 tane sosyal medya uygulaması yüklemek istiyorum. Ben de insanları sinir etmek istiyorum. Ben de kara mizah yaptığımı düşünmek istiyorum. “ALLAH YOK DİNLER YALAN!” diye bağırmak istiyorum. Ben de herkesi eleştirmek istiyorum, bilmesem bile… Ben de dindar olmak istiyorum.

Ben de yargı dağıtmak istiyorum. Ben de adaletin attığım yorumlarla, postlarla yerini bulmasını istiyorum. Ben de hashtag açmak istiyorum. Ben de arkadaşlarımla Türk dizilerindeki gibi olaylar yaşamak istiyorum. Ben de internette bulduğum başarının sırları videolarını izlemek istiyorum. Ben de üzülmek istiyorum. Evet üzülmek… En ufak bir şeyi dert etmek istiyorum, tek dert benim olsun istiyorum. Ben de mutlu olmayı istemeyi istiyorum. En ufak şeyin beni depresyona sokmasını istiyorum. Depresyondaymışım gibi davranmak istiyorum. Mutluymuşum gibi davranmak istiyorum. Ben de kızlarla voleybol oynamak istiyorum. Ben de yakın arkadaş istiyorum. Ben de dışlamak istiyorum. Ben de kekoluk yapmak istiyorum.

Ben de alkol içmek istiyorum. Ben de sigara içmek istiyorum. Ben de gizli saklı işler yapmak istiyorum. Ben de tiktok çekmek istiyorum. Ben şarkılarla dans etmek istiyorum! Şimdi söyleyin bana nedir bizi engelleyen? Yine her şeye “sj, kes, yoo, napim, komikmiş, mizaj” yazan, her şeye emoji atan bizleriz kendimizi engelleyen. Söyleyin bana kim normie? Doya doya, her şeyden keyif ala ala yaşayan, bizim “normie” diye adlandırdığımız insanlar mı, yoksa biz mi? Cevap çok basit: hiçbir şeyden zevk almayan bizler.

BİZLERİZ ASIL NORMİE Oysa “zaa sj go prr” dediğimiz insanlar yaşıyor hayatı… Biz ise bir köşede her şeyden mutsuz, yatıyoruz, bekliyoruz, sıkılıyoruz, üzülüyoruz. Gelin kardeşlerim. Gelin, yeni bir dönem başlatalım. Artık mutlu olma zamanı… Artık, bizim zamanımız…

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.