Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

ucankafatasi
  • 0
Öğreniyor

Bir daha cinayet bürodan bir polisle sevgili olursam anamı siksinler!!

  • 0

Ulan her dakika her saniye dedektiflik peşinde amk karısı. Geçen gün bunu iş çıkışı aldım evine bırakacağım. Oturdu arabanın yolcu koltuğuna. Bir şeylerin yanlış olduğunu farketti. Arabayı calistirmama da izin vermiyor. Bir anda indi arabadan. Koltuğun etrafına bakıyor, arıyor , tarıyor. Cebinden mezura çıkardı ve ölçtü koltuğu amk. En son dedi ki “koltuğun ayarı değişmiş. Daha öne çekilmiş. Bu arabaya benden 18 cm kısa biri yani 158 cm’lik biri binmiş. En yakın arkadaşların 175+ ayrıca bu boy Türkiye’nin erkek boy ortalamasının çok çok altinda. Kim bu kadın?”

Aklım gitti amk. Annemle sabah pazara gittiğimi ve kadının ayaklari yere degebilsin diye koltuğun ayarını değiştiğirdini söyledim. İnandirana kadar götümü yırttım. Neyse ki ikna oldu ama onu evine bıraktığımda bir bakışı var ki bana adeta “gözüm üzerinde” diyor. Yine de onu evime davet edip özür amaçlı romantik bir yemek düzenledim. Kırmızı şarabımız, aşk şarkımız eşliğinde güzel bir risotto-biftek yedik. Gecenin sonunda ise öpüşürken bana “çok profesyonel bir şekilde öpüşüyorsun. Diline hakimsin. Bunu teoride öğrenmene imkan yok. Belli ki çok pratik yapmışsın. Söylesene kac kızla yaptın bunu? 100?200?” dedi.

Lan yok amk, sevdiğimden dolayı tutkuyla öpüştüm işte. Nerden çıkarıyorsun bunu? Bu güzel anı bozma bari amk. Beni iyice paranoyak etti amk karısı. Bunun korkusundan her adımımı iki defa düşünerek atıyorum.

Benim bir kedim var adı Miskin. Bazı günler onu dışarı salarim akşam eve gelir. Alıştı bu duruma zaten hayvan. Bir şekilde evin yolunu buluyor. Geçenlerde Miskin içeri girdikten sadece 5 dk sonra yengeniz kapıyı çaldı. Aldım içeri onu. Böyle bir sürprizi beklemediğim için de şaşkınım tabi. Lan bu bir tutturmuş neden bu kadar şaşırdın? Bilmemi istemediğin bir şey mi var falan diye. Ya ne olacak amk şizofreni yok bir şey.

Aldı bu Miskin’i kucağına, oynadı onunla. Ben de sevindim bir an için. Ama sevinç kısa sürdü. Miskinin tüylerinde bal köpüğü renginde bir saç teli bulmaz mı? Kıyameti kopardı orospu. “Bunu bana nasıl yaparsın, ne istedin de yapmadım falan”. Lan gün boyunca dışardaydi hayvan mutlaka biri sevmiştir onu, her dakika peşinde mi dolaşalım Miskin’in. Dayanamadım ve ” evet aldattım seni haydi şimdi siktir git evimden” dedim. Yol verdim amk karısına. Bari gerçekten de aldatmış olsaydım amk şimdi arkamızdan etmediği beddua kalmaz bunun.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.