Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Beşlik damacanayı sidikle doldurduk

  • 2

Kuzenim tatile bize gelmişti tabi bu ben ve en yakın arkadaşım için kuzenimin bizde olduğu gün boyunca hard içebiliceğimiz manasına geliyordu. Tabi normaldede içmeye gitsekte yanımızda reşit biri olunca migros gibi yerlerdende içki alabiliyorduk. Pandemi yasaklarının kalkmasından 2-3 gün öncesiydi o akşam dışarı çıktık 3 kutu bira aldık ve nereye gitsek diye düşünürken “neden valiliğin önündeki parka gitmiyoruz?” dedik.

Hafif tepede olduğundan manzarasıda güzeldi hem. Biz oraya gittik sohbet ,muhabbet ,biraları gömüçledik , ışın kılıcı fightı felan yaptık (hemen öncesindeki gün star wars ilk üçlemeyi izlemiştik ve evdeki ışın kılıçlarını dışardada elimizde taşıyorduk).Şu detayı vermek istiyorum daha önce hiç sarhoş olmamıştık ve bu gecede sarhoş değildik 1 kutu biryla kim sarhoş olur zaten amk. Ancak o epic gecede cidden insanın sarhoşken yapıcağı şeyleri ayık kafa ile yaptık. Biraları gömdükten kısa süre sonra evden aradılar ve 2 beşlik su alın dediler markete gittik naneli şeker felan aldık kendimizede su alıcakken 1 beşlik daha alalım onu içelim dedik. Parka 3 beşlik su ve ışın kılıçlarıya dönüp 5 lik suyu içmeye başladık . Şişe %15 felan kaldığında kafama dikmem ile su bitti.

Delli tuvaletimiz gelmişti ve şu geyik aklımıza geldi bir insan alakasız yerlere neden işer ki? Beynimiz bize çok saçma nedeni ne umumi tuvaletede işeyebilirsiniz gibi imalarda bulunsada lanet olsun bu şişeye işemeliyiz isteği geçmedi ve hemen şişeyi alıp ağaçlık bir yere götürdük ve sırayla işemeye baişladık damacana tekrar dolmuştu içi sidik dolu damacananın önünde elimizde ışın kılıçlarıyla fotoğrafta çekindik ve bütün bunlar olurken valiliğin önündeydik. Gecenin ilerliyen saatlerinde ise sokaklarda elimizde ışın kılıçları 5 lik sular ve soviyet marşları eşliğinde yürüdük ve dağıldık. Böylede epic bir geceydi.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.