Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

ultroirraw73
  • 0
Amk n*wi

BEŞİKTAŞ 10. SIRANIN ALTINA DÜŞMEYECEK

  • 0

Beşiktaş 10. sıranın altına düşmeyecek.

Grupta ve twitterda son zamanda beşiktaşın yıl sonu 15 17. sıralarda olacağına dair şeyler yazıldığını duydum şimdi size Bilal’e anlatır gibi anlatayım.

10 bandi psikolojik kırılmadır eğer 10 bandını aşarsa bunun önüne daha geçilemez ve gerçekten 13, 14 ü görebilir. Her ne kadar bilmesenizde yönetimde bu konu üstünde oturup çalışıyor ve 10 bandına düşmemesi için bütün hazırlıklarını yaptı.

Koyu bir fenerbahçeli olarak söyleyebilirim ki teknik direktörlüğe Önder Karaveli gibi bir ismin geçmesi iyi oldu. Hem genç hem dinamik bir adam tek sorunu yardımcı td olması sanırım. Şimdi futboldan anlamaz denilen yardımcının geçmişine bakalım.

Kariyerinin büyük bir bölümünü Beşiktaş’ta geçirdi. Altyapı hocalığı ve futbol okulları sorumlusu oldu. Beşiktaş U17 U19 ve U21 takımlarını çalıştırdı. Ardından 2007 yılında Siirtspor ve 2009 yılında da Kasımpaşa U21 takımının başına geçti.Bir dönem Beşiktaşta devam edip sonra da 2015 yılında Başakşehir altyapısına girdi. 2021 e kadar çeşitli takımları çalıştırdı ve 2021 de yuvaya geri döndü.

Her ne kadar Karaveli yerine geçebilecek daha iyi adaylar olsa da bkz: Hannes Wolf, Rıza Çalımbay

Önder Karaveli de kötü bir tercih değildir. Beşiktaş 10. sırayı görmeyecek hatta bu yil 5  bandına yükselecek.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.