Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

mstrikeout
  • 0
Amk n*wi

BEN CARTER’IM VE YARDIMI İSTİYORUM!

  • 0

Merhaba, ben bir Carter. Güvenlik sebeplerinden dolayı ikinci adımı paylaşmıyorum- muhtemelen şuanda FBI ve devlet kuruluşları beni arıyordur. Size hikayemi anlatayım, ben bir 33 yaşında adamım. Yaklaşık 2 ay önce Somali’ye taşındım ve hey, işler yolundaydı. İşler benim için iyi gidiyordu. Tek yaptığım şey, tersine su ozmozu yöntemini onlara pazarlamaktı. Tam anlamıyla büyük oyun! Aptal yerli halk onların temiz suyunu çalıp kirli su verdiğimi anlamıyorlardı. Biz bir su şirketiymiş gibiydik. Fakat aslında onların temiz su kaynaklarını çalıyor, ve kalitesiz suları onlara temiz gibi veriyorduk. Suyun içine biraz karbonat atın ve karıştırın! İşte gördüğünüz temiz su burada. Ama sahte!

Temiz suları ise su şirketlerine testleri yapılmış şekilde sattık. Gerçekten kolay paraydı. Tabii ki bu işte yalnız kurt değildim, yanımda arkadaşım Hank vardı. Kendisi üniversitede tanıştığım çok toplu bir adamdır- çok kurnazdır ve öğle yemeğinizi nasıl çaldığını izleyin. Her neyse, konumuz bu değil. Beraber bu işten çok para kazandık. Fakat işler geçen hafta patlama verdi.

Her şey rutin şeklinde giderken bir Somali yerlisiyle tanıştım. Kendisine Omoba Bobonki diyordu. Bir kabile şefiymiş ve biz beyaz terröristlermişiz. Bunun böyle olmadığını söyledim, kendisine tersine su ozmoz teknolojisini anlattım. Bunu duyunca Bobonki, cebinden bir AR-12 çıkardı ve bize doğrulttu. Yanındaki yerliler de AK-47’lerini çıkarıp Texas aksanı ile oldukça düzgün bir Amerikan İngilizcesi konuşmaya başladılar. Gözümüzü bir anlığına çevirdiğimizde FBI kıyafetleriyle bir ordu amerikan askerinin üzerimize koştuğunu fark ettik. Bizi yakaladılar ve tutukladılar. Sorgu odasında bizimle ilgili her şeyi öğrendiler. Fakat ben ve adamım Hank’in kaçmak için güzel bir planımız vardı. Yemek saatinde tepsileri parçalayıp kıyafetlerimize gizledik. Bunu her gün yaptık. Şanslıyız ki odamızda demir borularla ısıtma vardı ki tepsilere şekil vererek anahtar haline getirdik. Gardiyanın anahtarlarının şekillerini de çaldık ve yaptık. Böylece gardiyan işemeye gitti ve biz de kaçışımızı yaptık. Tek gardiyanları bayıltıp kıyafetlerini giydik ve çaylaklar olduğumuzu söyledik. Mesaimiz bittiğinde orada değildik, arabayla eve dönüş yolundaydık. İçerideki ahbaplarımdan birisi bize, bizi yakalamaya geldiklerini söyledi. Şuanda terkedilmiş bir apartman dairesinin bodrum katında, fare ölüleri ve rıhtımda yağmur damlacıklarındaki sularla besleniyoruz. Dışarı çıkamıyoruz çünkü lanet olası bir domuz var ve çıkmıyor! Lanet olsun, ne yapacağımızı bilmiyoruz.

Birazcık terlemeye başladım ve açıkçası kötü hissediyorum. Farelerden olmalı, yediğim her şeyi kusuyorum. Geçenlerde Kevin diye birisiyle tanıştım ve lanet olsun ki burada. Polisi hakladı ve bizi kurtardı. Sahte kimliklerimizle ve akladığımız paralarla iyileştim ve iyiydim. Ama Kevin beni evine bağlayıp her gün kıç deliğime aletini sokup içime işiyor! Lanet olsun! Beni serbest bıraktığı bir anda yazıyorum, yardım edin lanet olası! Bana her gün terbiyesiz ve saçma japon animasyonları izletip Genshin Darbe oynatıyor! Efsaneler Ligi diye bir oyun oynamak zorundayım ve bütün onuruma küfür ediliyor! Lanet olsun, bana her gün ananaslı pizza yediriyor ve Scoops gazozu içiriyor! Kilo almaya başladım ve çoğunlukla hareket edemiyorum! Bana her gün Saul İyiahbap videoları izletip zorla güldürüyor. Ben gülmek istemiyorum ama mecbur, çünkü gülmezsem bana bir çeşit Yunan harfi anlamına gelen videolar izletip 100 kilogram ölükaldırma yaptırıyor! Ben bunu yapmak istemiyorum! Keşke o bodrumda lanet olası ölseydim! Yardım edin bana! Muhtemel konumum:

308 Negra Arroyo Lane, Albuquerque, New Mexico, 87104.

LANET OLSUN, İÇERİ GİRİYOR VE BUGÜN RÜYA İZLEME SAATİ. O PEDOFİL ADAMI İZLEMEK İSTEMİYORUM. LANET OLSUN SANA KEVİN!!! LANET OLSUN SANA!!

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.