Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

batılı weeblerin kudurumu problemi

  • 0

>batılı weebler

geçtiğimiz yıllarda batılı weeblerin sayısı korkutucu derecede arttı. artan endgame spoiler sayısıyla da batılı weeblerin kudurumu problemi günlük hayatı etkilemeye başladı. bilim adamları ise batılı weeb sayısındaki ve kudurum oranındaki büyümenin arkasında kaldı ancak ebeveynler çaresiz değil. alınabilecek önlemlerin başında elbette erken tanı ve tedavi geliyor. pek çok bilim adamının görüşü 15 yaşından sonra hala marvel/dc sevebilip otistik olmadığını iddia eden çocukların devlet tarafından sahiplenilmesi veya tedavilerinin tam finansal sponsorluğunun sağlanması gerektiği yönünde.

>çocuğumun batılı weeb olduğunu nasıl anlayabilirim?

tanı için yapılan test ise basit: çocuğa boktan superhero filmlerinin herhangi birinden 5 dakikalık bir klip izletiliyor ve çocuğun karakterlerin yüzeyselliği, diyalogların kalitesizliği, hikayenin öngörülebilirliği ve tasarlanan evrenin tutarsızlığı konusunda yaptığı yorumlar sayılıyor. eğer çocuk dakikada en az 3 yorum yapmıyorsa “düşük risk” grubuna alınıp batılı weeb taramalarına devam ediliyor. taramaların devamı 10’ar veya 15’er dakikalık kliplere verilen tepkileri ve sahne başına düşen cringe tepkisi sayısının analiziyle devam ediyor. yorum sayısı birkaç testte dakika başına 3’ü geçerse tedavi sonlandırılıyor. 2 veya daha az yorum yapan çocuklar ise direkt “yüksek risk” grubuna alınıyor ve tedaviye başlanıyor.

>tedavi süreci

tedavi, hayatın birtakım gerçeklerinin 12 yaşındaki çocukları hedef almayan bir üslupla çocuğa anlatılmasını, süperkahramanların ve hikayelerinin çocuğun zekasına nasıl ve ne kadar haraket ettiğinin çocuğa gösterilmesini ve “siktir git amk weebi iron man’le black widow ölüyor, hulk infinity gauntlet’i takıyor, kaptan mörka yaşlanıyor ve mjölnir’i kaldırıyor, thor zamanda yolculuk bilmem ne sikik bi şey asdfkajsdhfladkf superhero ne amk yaşınıza başınıza bakın en son ilkokulda x-men izliyodum aadfjhakdfjöerwafljs” denmesini içeriyor.

tüm weebleri asın.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.