Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Particular-Tourist53
  • 0
Amk n*wi

başardım amk

  • 0

Beyler başardım amk. 18 yıl sonunda gerçekten başardım. Hayatımda hiç bu denli mutlu olmamıştım; sarılıyorum, elini tutuyorum dudaklarına yapışıyorum, kokluyorum hiçbir şey demiyor harika ulan. Sokakta elimi sımsıkı tutuyor, gözlerimin içine bakıyor başka erkeklerle konuşmaktan dahi çekiniyor. Hayatımın aşkını bulmuş gibiyim, ona iltifatlar ediyorum aşk cümlelerinde boğuyorum o ise sadece gözlerimin içine bakıp gülümsüyor.
Birlikte olduğumuz da oldu, onun bekaretini bozdum evimde. Sadece çok acıdığını söyledi ama devamında az da olsa zevk aldı. İnanabiliyor musunuz, KIZ HA KIZ BÖYLE ELLEDİĞİNDE KAYBOLMAYAN. Alırım bi hayırlı olsun.
Eskiden çok duyardım görürdüm ve içten içe hep imrenirdim, çok mu şey istedim be, ben de istemiştim sevilmek ve sonunda oldu.
Ama her yerde sevemiyorum işte, insanlardan uzakta onunla yakınlaşmam şart oldu. En ufacık bir yakınlaşmayı bile iğrenç bir şeymiş gibi karşılayıp hemen pis bakışlarını üstümüze gönderiyorlar ya da bağırarak uyarıyorlar. halbuki birbirini seven iki insanın yakınlaşmasından daha doğal ne var ki bu dünyada? Umarım birgün toplum bu kadar baskıcı ve dini en önemli sey olarak gören zihin yapısından uzaklaşır da rahat rahat nefes alsak gülüp eğleniriz.
Eskiden de olmuştu tabii ben de boş değilim, kızlarla yakınlaşmaya çalışmıştım. Ama hepsi geri tepmişti. Birisinde yaşımın küçük olduğunu söylemişti ve istememişti, oysa parasını da vermiştim eve gelsin diye aptal karı. Bir diğeri benimle yaşıttı ama nedense hoşlanmıyordu temastan. Tecavüzcü sapık diye bağırmıştı. Ne vardı yani hoşlandığım kadının memelerine ellememde? Bu seferki benden biraz küçük ama sıkıntı yok. Her şeye okey diyor, onu eve getirip bağladığımda veya evden dışarı çıkmasını istemediğini söyleyip ailesiyle bağını kestiğimde bile gıkını çıkarmadı. Seviyorum bu kızı. Hepinize de şans diliyorum.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.