Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Litrarium
  • 1
Amk n*wi

babam beni gay sanıyor

  • 1

Dünyanın en şanssız adamı benim herhalde amk. Şimdi benim çocukluk arkadaşım var 16 yıldır tanıyorum. Her günümüz beraber geçiyor. Bir gün halı saha maçına gidecez yine klasik gece 12-1 arası, ben geç kaldım oda da üstümü hazırlarken mutfakta şarjda olan telefonuma mesaj geldi. Babam beyaz atletini giymiş elinde bıçağıyla mutfakta elmasını soyuyor yine her akşam ki gibi. “lan pezevenk gel buraya” diye bağırdı. Gittim baktım bizim arkadaş “nerede kaldın aşkım üzerimde şort var seni bekliyorum” yazmış öpücük emojisi yollamış. Klasik Taşak muhabbeti işte. Babama da anlattım bu durumu tövbe estağfurullah dedi kovdu beni.

​

Neyse beyler başka bi gün evde kimse yokken pc den müziği açtım aynanın karşısında mal mal hareketler yapıp oynuyordum amk, birden odaya babam daldı kıssana lan müziği diye, beni öyle görünce Estağfurullah çekip çıktı odadan.

​

Geçen gün arkadaşın ailesi evde yokken gittim cimbom maçını izledik sonra orda kaldım sabaha kadar dertleşme sigara muhabbet falan derken ben tuvalete girip sıçtım, taharet musluğunu bi açtım götümün deliği parçalandı amk. Sular kesilmiş bi ara, sonra musluğu açınca basınçla tazyikli su göt deliğimi yırttı resmen siliyorum kan geliyor amk. Neyse peçeteleri götüme tıkayıp çektim donumu, arkadaş sabaha kadar taşak geçti.

​

Bir gün sonra eve gittim pantolon sürtüyor götüme, yamuk yumuk yürüyorum, yan oturuyorum s*kilmiş gibi. Beyler babama bir şey soruyorum artık muhatap olmuyor adam. dün sordum baba niye konuşmuyorsun bi yanlışım mı oldu diye,”benim senin gibi bir oğlum yok” dedi. Utanmasa kızım diyecek bana amk taktik verin kafayı yiyicem.

​

Babam evde şortla dolaşmaya başladı malafatı kaldırıp geziyor. Bi ara gel belime merhem sür dedi, sürerken ellerin ne kadar yumuşakmış dedi. Şimdi de gel mangal yapalım dedi ormana doğru sürüyor arabayı. Et falan da almadık gece gece napmaya çalışıyor bu adam anlamadım…

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.