Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

AsrinTokfanboy
  • 0
Amk n*wi

Astral Seyehatte boşalmayın beyler

  • 0

​

Sikimsonik bir lisede okuyorum. Hayattan zevkim kalmıyor ve hiç bir şey eğlenceli gelmiyor. Sadece Reddite ve Youtubeabakıyorum.

Bir gün Youtubeda bir videoya rastladım astral seyahat nasıl yapılır adlı. Bende merak ettim izledim.

Gerçekten ilgimi çekmişti. Nasıl yapıldığını yazıyorum :

Sakin ve karanlık bir odaya geçin.

Yüzüstü yatın.

5 dakika hiç bir şey düşünmeyin.

Yatağınızdan çıktığınızı hayal edin.

Bunu astral formda çıkana kadar yapın.

———

İsterseniz deneyebilirsiniz.

——

Her neyse, bende denedim inanamıyorum! Tek de başarmışdım! Her yeri görüyorum ve duvarın içinden geçip uçabiliyorum! Bu harika bir şey!

Daha sonra aklıma bu şekilde karı sikebilmek geldi. Zaten uçabiliyordum. Hızlıca Ankaraya gittiğimi düşünmem yetti. Bi baktım Ankaradaydım! Pavyonları dolaştım. Mükemmel bir karı gördüm. Sikmeye çalışdım ama yarrağım amından geçiyordu ve olmuyordu. Bende son çareyi 31 de buldum.

Çektim bir sürü otuzbiri. Boşalmıyodum ama o haz geliyordu. Bu astral seyahat konusunuda araştırmıştım. Farklı bir boyutta olduğum için burda 2 saat zaman dünyadakine göre 5 dakika.

Bir sürü karıya çektim 31i. Off ne güzeldi bu. Daha sonra bişey oldu… astral formda değildim artık! Odama geri dönmüşdüm ve bulanık görüyordum. Sonrabir ışık gördüm ve…. her yer karanlık oldu. Anladım ki ölmüştüm. Evet şuan ölüyüm ve tengrinin whatsappdan yazıyorum. Siz siz olun astralde 31 çekmeyin yoksa ruhunuz boşalır amcıklar sizi.

Flood bilgisi:

Tarih:1 yıldan eski

Yazan kişi:bilinmiyor

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.