Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Arkadaşımın Düğününe Gidemedim Rezil Oldum Beyler

  • 0

Beyler yakın zamanda bir arkadaşımın düğünü oldu düğünden önce hatta beni çağırmıştı ama ben gidemedim çok kötü hissettim çünkü hepsi bir yerlere gelmiş insanlar ben ise kendi halimde kavrulan bir insanım. Millet altın takacak ben 50 lira takacaktım olmayacaktı o yüzden gitmemeyi tercih ettim. Düğün sonrası diğer arkadaşlar bana mesaj attı niye gelmedin, ahmet üzüldü diye ben de annem hastalandı falan diyip geçiştirdim ama hiç biri yemedi tabi ki. Olayı anlayınca da alttan alttan laf sokmaya, ayıplamaya başladılar bu da benim hayli canım sıktı. Düğüne gitsem zaten rezil olcaktım gitmedim yine rezil oldum.

1-2 gün sonra ahmet bana yazdı nerelerdeydin göremedim annen hastalanmış sanırım falan dedi ben de evet öyle oldu ama en yakın zamanda telafi edicem dedim o da beklerim dedi. Ertesi gün telefonla konuştum iş çıkışına gittim tebrik etmeye geldim ziyarete de gelicem falan dedim ama yüzü suratı asık belli ki hoşuna gitmedi durum. Zarfla parayı verdim ne gerek vardı falan dedi yanında çanta falan da yoktu öküz gibi zarf elinde kaldı öyle. Katlayıp cebine de koymadı gıcık oldum bi süre öyle elinde zarfı sallaya sallaya konuştuk. Ben yanındayken zarfı açmasın diye dua ettim neyse ki açmadı katlayıp cebine koydu. Çok salakça bir andı bence her neyse.

Evi çalıştığı bayiye yakın yürüyelim az bir şey dedim yürümeye başladık sen naptın şu an napıyosun falan dedi hiç nolsun diye geçiştirmeye çalıştım ama onu da yemedi ille soracak nerede çalışıyorum diye. Şu an işsizim dedim. Sevgilin var mı dedi yok dedim. Amacın ne dedi resmen senin hayattaki amacın nedir diye sormuş oldu ben de bilmem nolsun takılıyoz öyle heheh tarzı geçiştirdim ama bakışlarından beni çok ezmişti anladım. O an çok ezik ve moralim bozuktu doğru düzgün yürüyemiyordum bile tam o anda arkadan biri seslendi bu kim diye baktım tam o anda bakarken arkadan bir ses geldi Ahmet bir anda elini yüzüne götürdü ve kendini tırmıklamaya başladı. Ardından ahmetin suratının maske olduğunu farkettim ve altında ninja mercan dedenin suratı belirdi. O an ne yapacağımı bilememiştim. Çok zekice bir saldırıydı. Hiç beklemediğim, kendimi en hazırlıksız ve mutsuz hissettiğim anda yakalamıştı. Bir anda suratıma yumruğu indirdi. Noluyo lan dememe kalmada kafamı tutup dizini yerleştirdi ben yere serildim. Çok savunmasızdım enerjim adeta emilmiş gibiydi çok ezik hissediyordum. Hemen kalkıp karşılık vermeliydim ancak tam karşılık vereceğim sırada arkadan modifiye basılmış ergen şarkısı çalan bir doğan131 hayvan gibi kornayı öttürdü yol versene tirrek diye bağırdı. Ben ona bakarken ninja mercan dede havada süzülüp ayağıyla göğsüme sert bir şekilde iniş yaptı. Ağzımdan kan gelmişti ama dayanmak zorundaydım. Hemen aklıma bir fikri geldi ve cebimden 20 tl’yi çıkarıp ninja mercan dedenin üzerine fırlattım. Bunu gören tirrekler bir anda ninja mercan dedenin üzerine çullandı. Adeta 20 lirayı alabilmek için ninja mercan dedeyi linç ediyorlardı. Ben bu görüntüye daha fazla katlanamadım ve karmaşadan faydalanarak kaçtım. Ardından anladım ki ahmet meğer aslında iyi biriymiş beni öyle ezmek isteyeceğini düşünmüyordum zaten. Yakın zamanda ahmetle buluşup zaman geçirmeyi kendimi affettirmeyi planlıyorum. Yalnız 50 lira gitti ona yanıyorum neyse artık tekrardan parayı takarız ki o da bizim düğünümüzde bize para taksın.

Bu da böyle bir anımdı paylaşmak istedim

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.