Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

ronoveee
  • -1

arkadaşımın babasının adındaki kompozisyon

  • -1

Memleket özlemi içinde yanıp tutuşuyorum gurbet zor geliyor dostlar en başta biricik güzeller güzeli sexy karım aysunu birakıp gelmek beni üzüyor tabi iki oğlumda var en sevdiğimse yakışıklılar yakışıklısı Ahmedim sizleri bırakmak bana ölüm gibi geliyor. Sanıyormusunizki ben sizi bıraktıktan sonra mutlu oldum? Tabiki de hayır her gün kafama dank ediyor ailem. Gelin size hikayemi anlatayım:

Yıl 2012 mayısıydi bir cuma gecesi arkadaşlarımla kumar oynamaya çıkmıştık hayatımda ilk defa kumar oynuyordum çok heyecanlıydim ve bir o kadarda korkuyordumki bir anda ilk oyunu kazandım ve malesef artık her gece o kumar masasına gider olmuştum. İki ay içerisinde kumardan tami tamına 10 milyon dolar kazanmıştım artık yaz gelmişti .Ünlü Rus kumarbaz İvanov Türkiye’ye gelmişti ve bana bir oyun teklif etti paramın tamamını yatırmamı söyledi kazanırsam param iki katına çıkacaktı ama eğer kaybedersem bütün paramı alıcak ve birde üstüne karımı sikecekti

Aç gözlülük gözümü bürüdü ve kabul ettim. Oyun başladı gayet çekişmeliydi son ele kalmıstık,yani paramı katlamama sadece 1 el uzaktaydim taki İvanov son elde beni yenene kadar.Ne yapacağımı bilemiyordum İvanov bütün paramı almıştı bana pişkince gülerek “Yarın karını ofisime bekliyorum, acaba ne kadarını alabilir?”

Dedi sinirden ne diyeceğimi bilemiyordum Ve tam o sırada bana yeni bir teklif sundu kırgızistan’da Beni 10 yıl boyunca inşaat işinde çalıştıracaktı kabul ettim. Artık anneni sikmeyecekti sizi kurtarmıştım,e iyide kırgızistana sizi götüremezdim mecburiyetten size yalan söylemek zorundaydım annene süt almaya çıkıyorum dedim ve bir pazartesi akşamı birdaha geri dönmemek üzere evden ayrıldım. Kırgızistanda tam 7 yıl çalıştım üstün başarılarımdan dolayı binalar sağlam ve yikilmiyorlardi ivanov bu yüzden beni affetti .1 milyon dolar ve Amerika vatandaşlığı verdi .Artık Amerika’ daydim. Bolca param vardı ve bende restoran açma kararı aldım “Diyarbakır’lı Kürt Yemekleri” adında ufak bir restoran açtım.Bu restorant günden güne inanılmaz bir hızla büyüdü şu an Amerikada New York, Washington, Texas dahil olmak üzere 22 Restorantım var .Net servetim ise 28.7 milyon dolar. En yakında ailemle en çokta karımla sevişip buluşacağiz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.