Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kenkaneki31
  • 0

Ananla sikis geçmişim

  • 0

Artık gerçekleri öğrenmenin vakti geldi ananla sikiş geçmişimizi anlatıcam evladım.

0-10. Y.Y. ŞİKİŞİN BAŞI

Ananla Symrna(Şimdiki İzmir) de tanıştık. Sex kölesiydi o zamanlar ve onu satın aldım (M.S.100) Ananla bir tatile çıkmaya karar verdik.İskenderiye’de Ananı bir yüzyıl daha siktim.Ananla her geçirdiğim yüzyılda piçleri o bölgeye çoğalıyordu ve 910 yılına kadar aananla İskenderiye’de konakladık.955 Yılında Rusya Kiev e taşındık ve büyük büyük büyük baban I. Vladimir doğdu. 999. yıldında ananı öyle bir siktim ki Samaniler devleti yıkıldı.

10-15. Y.Y. YÜKSELİŞ DEVRİ

Bu Zamanlar Ananla anadoluya taşındık ve senin soyunu devam ettirecek bir piç çıktı ortaya.1071 de Türklükle tanıştım Ananla Anadolu topraklarında şehir şehir geziyor,her gittiğim şehirde 200-300 piç bırakıyorduk yıl 1200’lü yıllarda Cengiz Han diye biri Doğu taraflarda kadınları sike sike oranın nüfusunu 3’e 5’e katlıyordu.Ben de boş durmadım ve sadece Ananla Anadolunun nüfusunu ikiye katladım.Yıl 1299’u gösterdiğinde Osmanlı kuruldu ve Biraz yenilik istediğimizi farkettik ve italya’ya taşındık.Ananı o dönemlerde bir saniye rahat bırakmıyordum Papa XXII. İoannes dönemide Ananı o kadar sikiyordum ki İtalya’nın güneyinde Nüfus kuzeye göre 5 kat daha fazlaydı.İstanbulun fethi dönemine geldiğimizde Ananı İstanbul’u Fetheden Orduya hediye ettim herkes bir elinden geçirdi.

15-20. Y.Y. YAVAŞLIK DEVRİ

Bu dönemde Ananla seksi azalttık ve ananı Avrupa’nın seçkin liderlerine hediye ettim.Annen bu dönemlerde çok çalışıyordu ama ben istanbul’da inzivada Anneni pazarlıyordum.

20-20. Y.Y. (1900-1945) SANAYİ SİKİŞİ

Ben bu dönemlerde işlerimi hızlandırmış Ananı Otomatik pazarlayan dünyanın ilk ve en inovatif sanayi devrimini gerçekleştirdim (1909).Anneni 1. DÜnya Savaşı Döneminde Osmanlı Ordusuna pazarlıyordum ve o zamanlar Ananı Enver paşa’ya kiraladım.1938 yılı yas yılımızdı bu dönemlerde ananı serbest bıraktım yas tutsun diye ama 1939 yıldında almanya ya taşındığımızda Annen Hitler’in en sevdiği orospusuydu. 2. Dünya svaşının sonlarında annen sovyetler tarafından esir alındı ve 3000-5000 sovyet askeri ananı esirken sikti.Ananı geri aldım ve İstanbul’a geri taşındık

20-21. Y.Y. (1945-Günümüz) MODERN SİKİŞ

2000 yılına kadar Ananı pazarladım.büyük ihtimal müşterilerimden biri seni doğurttu ve seni diğer ğiçler gibi oraya bıraktım.Artık Annen katıksız bir orospu olduğu için sıkılmıştım ve git piçlerinden birine bak diye serbest bıraktım.o dönemden beri anan seninle yaşıyor.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.