Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

aparkatatanbaksir
  • 0
Amk n*wi

anal ilişki nasıl yapılır anlatıyorum.

  • 0

öncelikle sikeceğiniz göt deliğinin sahibine daha önce cinsel ilişki sonrasında herhangi bir cinsel hastalık kapıp kapmadığını soruyoruz eğer cevabı evet ise hemen o göt deliğine ayakkabınızın pis burnuyla tekmeyi koyup kapı dışarı ediyorsunuz. ama cevabı hayır ise hemen işe koyulmadan önce emin olmak adına partnerimize bir kaç defa daha soruyoruz ve iyice emin oluyoruz. burada amaç zevki azaltmasın diye göt deliğine prezervatifsiz giriş yapacağımızdan dolayı herhangi bir hastalık olmadığından emin oluyoruz ki sonradan sıkıntı çıkmasın. emin olduktan sonra hemen işe koyuluyoruz. göt deliğine giriş öncesi bazı işlemler yapmamız gerekiyor. bu işlemleri emin olmak adına bizzat partnerinize kendiniz yapmanız gerekiyor. yapılması gereken işlemleri şimdi teker teker anlatacağım.

öncelikle partnerimizi güzelce banyoya sokuyoruz daha sonra partnerimizin sağ ve sol göt loblarını ortadan ikiye iyice ayırıyoruz ve partnerimizden bu lobların kapanmaması için tutmasını rica ediyoruz. devamında ise loblar ayrılıp göt deliği iyice güneş gibi ortaya çıktıktan sonra götün loblarını göt deliğinin çevresini her yerini iyice şampuanla veya sabunla güzelce temizliyor pırıl pırıl ediyoruz. özellikle göt deliğinin ortasını ve o buruşuk yerlerini işaret parmağınızın ucuyla iyice şampuanla ovuyorsunuz ve suyla güzelce yıkıyorsunuz. devamında ise tüy dökücü kremle alanda ki bütün tüyleri kılları yok ediyoruz. tüy dökücüyü önce elimize döküyoruz sonrasında göt deliğinin ortası etrafında ki buruşuk göt deliği çıkış noktaları ve göt loblarının her yerine uyguluyoruz. bir süre bekledikten sonra bölgeyi yıkıyor ve bölge de hiç bir kıl tanesinin kalmadığından emin oluyoruz. eğer hala kıl görüyorsanız bu işlemi tekrarlayın.

devamında ise en önemli kısma geliyoruz. lavman kısmı. arkadaşlar lavman kısmı göt deliğine giriş ve çıkış kısmında istenmeyen durumları engelleyen en önemli kısım o yüzden burayı lütfen dikkatle dinleyin.

partnerimizi bu kısımda iyice rahatlatıyoruz öne doğru olabildiğince eğilmesini ve kendini kasmamasını istiyoruz.

öncelikle göt deliği ve çevresi suyla tamamen temizlendiğinden ve hiç bir kıl tüy kalmadığından emin olduktan sonra lavman setini açıyoruz. (ben dr.prüfer lavman setini öneririm gerçekten konforlu ve kaliteli bir lavman seti).

partnerimizden tekrar göt loblarını olabildiğince sert bir şekilde yanlara çekerek göt deliğini ortaya çıkarmasını istiyoruz. göt deliğinin ortasını iyice vazelin tarzı bir kayganlaştırıcı ile kayganlaştırıyoruz ve lavman tüpünün ucunu göt deliğinden içeriye doğru sokuyoruz ve kolona kadar girdiğinden emin oluyoruz. partnerimizi göt deliğinden bağırsaklarına kadar yıkayıp tertemiz ediyoruz ve anal ilişkiye hazırlıyoruz. her şeyi tamamladıktan sonra göt deliğini son bir kez tekrar suyla sabunla temizleyip kuruttuktan sonra partnerimizi yatağa yüz üstü yatırıyoruz ve partnerimizden kendisini size bırakmasını istiyorsunuz. ilk başta partnerinizin göt deliğini dil darbelerinizle iyice kıvama getiriyorsunuz saniyede en az 3 vuruş ile göt deliğine girip girip çıkıyorsunuz. burada amaç partnerinizi rahatlatmak ve birazdan yapılacak olan girişe hazırlatmak. bunu aralıksız 10 dakika boyunca yaptıktan sonra partnerinizin göt deliği sanki birazdan dışkılayacağını düşünürcesine rahatlayacak ve gevşemeye başlayacak bir zaman sonra da iyice genişlemeye ve gasping (nefes alır gibi genişleyip kapanacak) olmaya başlayacak. işte tam burada hemen kaliteli bir kayganlaştırıcı ile (ben O.K kayganlaştırıcı jel öneriyorum gerçekten çok kaliteli bir kayganlaştırıcı) iyice göt deliğini kayganlaştırıyoruz ve yavaş yavaş işaret parmağınızdan başlayarak göt deliğine parmağınızı daldırıp daldırıp çıkartıyorsunuz. ancak ilk girişlerde kesinlikle sertlik uygulamayın ve aceleci davranmayın her şey yavaş ve sakin bir şekilde olacak. tek bir parmak ile ortalama 1 dakika boyunca gir çık yapın ve her 1 dakika da bir, bir adet parmak sayısını arttırın 5 dakika sonra 5 parmağınız da girecek şekilde göt deliği genişleyecektir. bu durumda göt deliği anal ilişkiye hazır demektir hemen penisinizin başını göt deliğine dayayın ve ittirmeye başlayın ilk başlarda biraz zorlanacak gibi olsa da penisiniz ileri süreçlerde rahatça girmeye başlayacaktır. bu işlemi de tamamladıktan sonra ileri geri yaparak orgazm olabilir ve partnerinizin kalın bağırsağına kadar dilediğinizce patlayarak boşalabilirsiniz. iyi sikişler dilerim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.