Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Almanya’daki bir doktor arkadaşım gönderdi

  • 0

1970 yılından bu yana limonun kolon kanseri, prostat kanseri,? göğüs kanseri, akciğer kanseri ve boğaz kanseri gibi oniki kanser? tipinde hücreleri yok ettiği? bilinmektedir.??

Limon kanser hücrelerini ortadan? kaldıran muhteşem meyvedir?.? Kemoterapiden 10.000 kat? daha etkili olduğuna inanılıyor. Neden daha önce bunu? öğrenmedik???
?
Bunun nedeni, bazı laboratuarların kendi kârlarıyla sonuçlanacak? kimyasal ürünlerini geliştirmeyi amaçlamasıdır. Kanser? mücadelesinde yardıma ihtiyacı? olan birini tanıyorsanız, bu bilgiyi paylaşmalısınız. ?Kemoterapi? gibi yan etkileri bırakmaz ve lezzetlidir.?

Kendi limonunuzu bahçenize de? dikebilirsiniz. Bu sırlar bizden? saklandığı için birçok kişi ölüyor? (genellikle büyük kar elde ettikleri? için).?

Limon ağacı büyük değildir ve? bahçenizde çok fazla yer? kaplamaz bahçenize dikebilirsiniz. Limonları farklı şekillerde? kullanabilirsiniz: yemek yiye?bilir,? sıkabilirsiniz veya suyu? içebilirsiniz. Birçok yararı ve? özelliği vardır ancak en önemlisi,? kistler ve tümörler üzerinde etki? bırakmasıdır.?

Limon, tüm kanserlere karşı etkili? bilinir. Ayrıca antimikrobiyal? özelliklere sahiptir ve bağırsaktaki? parazitler, bakteriyel? enfeksiyonlar ve mantarlara karşı? yararlıdır; artmış kan basıncını ve sinir bozukluklarını kontrol eder ve anti-depresan olarak çalışır.?
??
Kemoterapi sağlıklı sağlıksız tüm? hücreleri öldürür. Limon kanser? hücrelerini öldürür ve sağlıklı? olanları zarar görmeden bırakır, bu? da onu kemoterapiden ayırır!?

ANTİ KANSER TEDAVİSİ İÇİN? LİMON?????

Malzemeler?

Yarım limon?
1 bardak ılık su?

Tarif: Çok basit her sabah aç karna? bu ikili karıştırılıp içilecek.? Kanser olmayı beklemeyin! Bu tarif? vücudunuzu alkalize edecek? sizi kanserden koruyacak.? Şimdiden kendinize iyi bakın.? Hemen yarın sabah kalkınca içmeye başlayın! Tüm? insanlığa ulaşması için her okuyan? paylaşsın!??????

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.