Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Alkollü parti reklamına tepki

  • 0

Bu grup okulda ki öğrencilerin derslerde irtibatını sağlamak için kurduğu bir grup değil mi? Yoksa Tekel Bayisinin sponsor olduğu bir grup mu?Hürriyet demek istediğini yapmak demek değildir. Hürriyet başkalarının, özgürlüğüne tecavüz etmeden, onları rahatsız etmeden yaşamak demektir.Ben sizin eğlence diye adlandırdığınız şeye yapın veya yapmayın demiyorum fakat yapacağınız işe uygun bir grup açmanız gerekir. Kimseye sormadan
böyle bir şeyin reklamını,farklı amaç ile açılan bir grupta paylaşımını yapmanız doğru değil. Etkinliği paylaşabilirsiniz tabiki de lakin bunun için de bulunan insanın şuurunu ve iradesini yok eden maddenin reklamını yapmanızın hiç bir mantıklı açıklaması yok. Bu etkinliğinize katılmak isteyen kişi size ulaşıp içerikle alakalı bilgiyi alabilir.
Eğer dersenizki, sanane kardeşim istediğimizi paylaşırız. Grubun ismini değiştirelim, dersle alakalı ehemmiyetli meselelerin paylaşıldığı yeni bir grup kurulması daha muvafık.Bu yazıyı yazma sebebim herkesin her şeyi paylaşmakda özgür olduğunu farkettim,bendi kendim rahatsız olduğum bir şeyi paylaştım.Sonuçta bağımsız ve demokratik bir ülkede yaşıyoruz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.