Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

_caglar
  • 0
Amk n*wi

ADIM ERKAN ENGİN TOPAL

  • 0

Adım Erkan Engin Topal. Bundan 30 yıl önce lise 3e yeni başladığım zamanlarda okulun ilk günüydü. Gerçi fazla arkadaşım yoktu ama yine de özlemiştim bizimkileri. Evden çıkmıştım. Külüstür bisikletimi okula doğru sürmeye başladım. Ahmet Ustaya selam verdim. Babamın yakın arkadaşıydı. Beni de oğlu gibi severdi.
-Okul boş iş, okuyup adam mı olacaksın gel benim dükkanda çalış. Dedi.
gülüp geçmiştim. o da şaka takılıyordu zaten. Mersinde yol yapım çalışmaları vardı. ben de ara yollardan gidiyordum. Tam köşeyi döndüğümde bir kıza çarptım. birşeyin var mı diye sordum. Kız, birşeyim yok dedi. Çok sert çarpmıştım ama Uğraşacak vaktim yoktu, okula geç kalmıştım. İyi tamam dedim, sürmeye devam ettim. Arkama baktığımda kızın ağladığını farkettim. Kız epey de güzeldi. Dayanamadım ve kızın yanına gittim.
-Kalk ayağa hiçbir şeyin yok. Dedim.
(pek kızlarla arası iyi olan biri değilimdir)
kız, öküz dedi. Haklıydı tabi. Kıza iltifat etmek istiyordum. Normalde hiç söylemeyeceğim bir şey söyledim:
-Özür dilerim. Benim hatam ama merak etme, bisiklet değil kamyon çarpsa senin güzelliğine zarar veremez.
-iltifat etmeyi bile beceremiyorsun dedi.
Kız saatine baktı.
-Eyvah! Okula geç kalmışım.
Hangi okulda okuyorsun diye sordum. Benimle aynı okulda okuyordu. Daha önce kızı hiç gördüğümü hatırlamıyorum.
-O işi bana bırak dedim, seleye atla.
Kız yüzüme garip garip baktı.
-Evet tamam seni okula bırakıcak bir mercedesim yok.
kız:
-Sorun o değil, sorun senin ne kadar iyi bir şoför olduğun.
ikimiz de gülüştük. Kız sonra seleye atladı. Bastım pedala, son hızla gidiyoruz. Kıza çok ağırsın dedim. Kız birşey demedi. Okula vardık. İlk defa bir kızla bu kadar yakınlaşıyordum. Önceden bir kızla yedek kalemin var mı? dışında iletişim kuramayan ben, neler yapmıştım böyle. Sınıfa vardım. Yıllardır değişmeyen yerime oturdum. okula yarım saat geç kalmıştım. Şanslıydım ders boştu, daha doğrusu öyle sanıyordum öğretmen yeni transfer çocuğu tanıtmaya gelene kadar. Sabah bisikletle getirdiğim kız bizim sınıfa yerleştirilmişti. Yanıma oturdu. Tek boş sıra benim yanımdı. Ve böylece yeni okul yılı başlamış oldu. Başta çok anlaşamasak da sonradan samimi olmaya başladık. Benim kızlarla pek aram olmadığını farketmişti. Arada benle dalga geçiyordu…
Babamın Ahmet Ustaya borcu vardı.
16 yıldır ödemeye çalışıyordu. Borçlar ve babamın düşük maaşı yüzünden fakir bir hayat yaşıyorduk. Artık buna son vermek istiyordum. Ahmet Ustaya derdimi anlattım.
Ahmet Usta:
-Bana şöyle çıtırından bi hatun bul babanın borcu sileyim dedi.
ve gülmeye başladı ama ben kararlıydım o borcu kapatacaktım.
Artık kızla baya samimi olduktan sonra çıkma teklif ettim. Utanarak kabul etti. Kabul edbileceğini hiç düşünmemiştim. baya güzel ve popülerdi.
Haftasonu bizim mahallede ev yemeğ yapan bi yere gittik. Ahmet Ustayı gördüm selam verdim. Tam yemeği söylicektik ki aklıma dahiane bir fikir geldi. Kıza benimle gel dedim. Onu Ahmet Ustanın dükkanına götürdüm.
-Ahmet Usta hatun istemiştin getirdim.
Kız:
-Ne diyosun sen? dedi.
Ahmet Usta ben şakasına dediydim yaw dese de ağzından akan salyaları görebiliyordum.
Ahmet Usta emin misin? dedim.
Zaten dünden razıydı. Kız ne olduğunu anlamadan ağzını kapattım Ahmet Ustanın depodaki kirli yatağa attım. Ahmet Usta çoktan soyunmuştu.
Kız:
-Erkan saçmalama, ne yapıyorsun, bırak beni dedi.
Kıza mecburum dedim. Ahmet usta çürümüş dişleriyle gülümsedi. Ağzı kokuyordu. Ben zorla kızın bacaklarını açtım. Ahmet Usta yalamaya koyuldu.
Kız yardım edin diye bağırmaya başladı ama kimse onu duyamazdı. Kız sonradan erotik sesler çıkarmaya başladı. Bacaklarını gevşetti. Amı sulandı. Ahmet Usta emmeye başladı. Kız inliyordu. Ahmet usta göbeğinden dolayı gözükmeyen pipisini kıza beceriksizce soktu. kızın amından kan geliyordu. Belli ki bakireydi. Artık dayanamıyordum. Ne yapıyordum ben? Dedim. Hemen pantolonumu çıkarıp onları izleyerek 31 çekmeye başladım. Kız, Ahmet Ustanın göbeği altında eziliyordu.
Ahmet Usta:
-GELİYOR GELİYOR!
diye bağırmaya başladı. Kız daha yeni başladık dediği anda Ahmet Usta içine boşaldı. Ahmet Usta kızla öpüşmeye başladı.
Kız:
Pipin hala sert devam et dedi. Ahmet Usta gaza geldi 2. postayı da attı. Kızın amından döl fışkırıyordu. Bu yaşananlardan sonra kız 2 hafta benimle konuşmadı. En son kenara çektim ve herşeyi anlattım. Durumuma üzülmüştü. Beni affetti.
Ahmet Usta bana yalan söylemiş, borcumuzu silmemişti. Kızı her hafta getirirsen silerim dedi. Kıza durumu anlattım. Başta terslese de sonra kabul etti.
Durumuma üzülmüştü. 2 yıl boyunca her hafta kızı Ahmet Ustaya götürdüm. Ben götürmesem de kendi gidiyordu. Bazen borcumuz erken bitsin diye fazladan mesai yapıyordu. 1 yıl sonra mezuniyette ona evlenme teklif ettim. Kabul etti. Bana, hamile olduğunu söyledi. Çok sevinmiştim baba oluyordum. Sonradan çocuğun erkek olduğunu öğrendik. %70 Zihinsel engelliydi ama sorun değildi onu en iyi şekilde büyütecektik. İsmini ne koyacağımızı bulamadık. Biz de Ahmet Ustaya gittik sonuçta çocuğumuzun yapımında en çok onun emeği vardı. O da yıllar önce ölen oğlu Furkanın adını koymamızı istedi. Şimdi ise oğlumuz KGBTR denilen subun kurucusu. Oğlumla gurur duyuyorum.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.