Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Ablo uygulamasının anasını sikeyim. Başıma gelmeyen kalmadı.

  • 0

Bu amk uygulamasında Tunuslu bir kızla tanıştım. Birkaç gündür konuşuyoruz. Dün gece benden soyunmami istedi. Ben de biraz zaman istedim ondan. Çünkü erkek kuzenimle beraber kalıyorduk odada.

Kuzenime kızın benden nude istediğini anlattım. Bu yüzden bir nevi izin istedim ondan. Kuzenim de ” hemen soyun foto çek sonra da giyin. Ben arkamı dönecem” dedi. Fakat konu nasıl olduysa bir anda ” en hızlı soyunan adam” videosuna geldi. Videoyu izledik, beraber yorumladık. Biz de yapabilir miyiz acaba aynısını, diye düşündük.

Videodaki adam gibi soyunmaya başladım, tabi kuzenim de kronometreyi çalıştırmış. Her seferinde istediğimiz rakamlara ulaşamıyoruz. En son kuzenim ” sen al kronometreyi sıra bende” dedi ve soyunmaya başladı. Benim üstüm, başım çıplak bu arada. Kuzenim başladı soyunmaya.

Bu sırada ablam içeri girdi çok gürültü yapıyoruz diye. Kapı aralığında kafasını çıkarıp ” ne yapıyorsunuz siz burda” diye sordu. Ulan ikimizin de üstü çırılçıplak. Benim elimde kronometre var. Bilgisayarda da çıplak bir herif. Ne desek, ne açıklama yapsak boş.

Sikişiyorduk abla, dedim. Ablam da sağolsun modern ve cinsel tercihlere saygılı biridir. Peki diyerek çıktı odadan. Hiç uğraşamam valla açıklama yapmaya.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.