Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Abi madem simülasyonda yaşıyoruz dağları kim yarattı?

  • 0

Simülasyonda yaşıyoruz bu doğru bu bir gerçek şahit oldum. İnanmıyorum biliyorum simülasyonda olduğumuzu ama dağları kim yarattıdan çok asıl soru “türkiyeyi kim kodladı” Muhtemelen bizim ülkeyi yazan eleman ofisin en iyi çalışanıdır sürekli ayın elemanı seçiliyodur. Muhteşem bir hayal gücü lavuk döktürmüş yani. Norveç Finlandiyayı falan da muhtemelen stajyerlere kitlediler. Onlar da next nexte basıp öylesine sıradan bir ülke yaratmışlar her şeyin mükemmel olduğu. Türkiye öyle değil ama. Yazan eleman taha duymazı nasıl kodladı ama aklına nasıl geldi? Reisi kodlamış sıçtığı yerler var ama artık uykusu mu geldi o sırada ne olduysa.. Hani meriç izgiyi yaratırken ne oldu o sırada klavyeye kahve mi döküldü internet mi gitti bir şey olmuş orda. Telefonu çıkar diyen dayılar var yani herhalde 3-4 gün bunun üzerinde çalışmıştır, acayip bir hayal gücü. Dayıları kodladıktan sonra tüm türkiyeye dağıtmış her yerde var gördüğünüz üzere. sokakta sarılan çiftleri veya ne bilim yan yana duran çiftleri darlamak üzere bi tane teyze yaratmış mesela. İnanmıyosanız çıkın sokakta deneyin bi anda sevgilinize sarılırken “cup” diye bi teyze iniyo (“minecraft yürüyüşü yaparak”) sizin yanınıza gelip ttttt cıkcık yapıp gidiyo.

O teyzeyi durdurup bir şey sormaya çalışmayın çünkü o teyze sadece bunu yapması için yaratılmış onu yapıp yok oluyo zaten. benim de başıma geldi bigün kız arkadaşımla banktayız oturuyoruz sonra etrafta kimse yokken bi teyze cup diye inip ttttt yapıp gitti Hani birbirimize deymiyoduk bile teyzeyi dikkatli izledim bi süre sonra ufukta kayboldu süzüldü böyle toz oldu ama üzülmeyin dostlar bizim de yaşayacağımız vakitler gelecek. Biz simülasyonu bitirince bi uyancaz doktorlar heyecanlanıyıp aaa simülasyonu türkiye bitirdi hadi pasta keselim (“ağızıyala şampanya patlatma sesi ‘pat’”) şampanya patlatalım falan diyecekler çok heyecanlanacaklar.

Norveçle finlandiya bi uyanacak kimse iplemeyecek. norveçli heyecanla yanlarına gelip “ ne yaşadığıma inanamayacaksınız dün Norveç’te balık tutuyordum” diyecek sonra etraftakiler “yhaa bi sg yhaa türkiyeyle konuşuyoruz” diyecek. türkiyeye tekrar dönüp ee anlat kanka reis nasıl biriydi diye soracaklar hep ilgi göreceğiz her yerde simülasyonu bitirdiler afişleri falan olacak yaşayacağımız günler gelecek dostlar

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.