Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

paucus62
 • 0
Amk n*wi

ABD, Wakanda’dan sonsuz derecede daha güçlü

 • 0

Çoğu MCU filmi, orduları, özellikle de Kara Panter’i tasvir etmelerinden beni şiddetle korkutuyor. Wakanda, dünyanın geri kalanından yüzyıllar önce teknolojiye sahip, ancak gerçek taktikleri ve ekipmanları tam anlamıyla köpek suyu. Birlikleri, gösterişli parlak uzay kalkanları ve mızraklarla kalkan duvarlarında savaşır, ancak savaş başlar başlamaz tüm uyumlarını kaybederler. Tanklara en yakın şeyleri zırhlı savaş gergedanlarıdır. Herhangi bir yakın hava destek sisteminden yoksun görünüyorlar ve herhangi bir deniz veya kara çatışmasında asla tek bir uçak konuşlandırmıyorlar. Uçakları, görünüşte kısa menzilli silahlara güveniyor ve herhangi bir bariz elektronik savaş veya gizlilik sistemine sahip değil. (Görsel görünmezlik ve radar görünmezliği farklı şeylerdir) Kelimenin tam anlamıyla hiçbir topçuları veya lojistikleri yoktur. “Kralı dinle”nin ötesinde bariz bir komuta yapıları yok. Ve donanmaları, en zayıf Somalili korsanlardan daha az yetkin ve güçlü. Bir Marvel What-If bölümünde Wakanda, tamamen aptalca pratik olmayan anime makinelerinden oluşan bir ABD işgalini yenmeyi başardı. Gerçek ABD ordusu onları kesinlikle kuşatacaktı, hiç şüphe yok. Büyük süslü kalkan duvarları toplanır ve savaşçı krallarının Batı’nın nasıl yozlaşmış, kötü ya da başka bir şey olduğu hakkında heyecan verici bir konuşmasını dinlerdi. Sonra dikkatleri, uzaktaki tüm hava kuvvetlerinin yanan enkazlarla yere düştüğü gökyüzüne çekilir. Amerikan AWACS uçakları kalkar kalkmaz onu aldılar ve ufkun ötesinden gelen AMRAAM’lar tarafından gökten vuruldular. Yoğun şekilde paketlenmiş kara kuvvetleri daha sonra 155 mm topçu mermileri, HIMARS füzeleri, JDAM’ler, 30 mm top mermileri ve 120 mm teneke kutu atışlarının bir kombinasyonu ile atomize edilir. Geride kalanlar, bir tepeden aşağı açık arazide son bir çaresiz saldırı düzenlerler ve ardından bu alan, yaklaşık 600 metre öteden SAW’lar, 40 mm’lik el bombaları ve tüfek ateşi ile parçalanır. Bir ABD zayiatı, çünkü salağın biri yerel bir nehirden içki içti ve midesi bulandı.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

2 Yanıtlar

 1. Many MCU films can make me express their military distribution. But above all Nethisonogy Black Wakand His troops fight the shield wall by burning green shields and a lance and losing the whole unity from the start of the war. Rhil Rhilos thoughts seem to have a sustainable mental support system andDevamını oku

  Many MCU films can make me express their military distribution. But above all Nethisonogy Black Wakand

  His troops fight the shield wall by burning green shields and a lance and losing the whole unity from the start of the war. Rhil Rhilos thoughts seem to have a sustainable mental support system and never use theft to participate or get. His plane depends on the danger that occurs short and has no electronic war or a clear smuggling system. (Invisible images and radars that can be modified are different). You have original art or existing articles. They do not have a structure to teach the first “listening to God”, and their fleet is more talented and stronger than the low -man officials.

  Something surprising: now you are destroyed and you can win the attacks. Real American soldiers are completely famous. No questions. His large walls in Fournalen meet and hear their courageous king of Western methods which are bad and bad. Since then, the sky has damaged their interests while the power of all military aviation has fallen to the ground. American Awars mixed it with an artillery director of 155 mm, JDamii, 30 mm and 120 mm barrel. Compartments and divide 40 mm and pull around. 600 meters. One of the United States Protection Dictos drinks in the local river and obtains a bad stomach.


  **This is a bot, and this action was performed automatically. If you think the content of this message is inappropriate (e.g., goes against Reddit’s content policy or does not belong here), please reply to this message with `!delete`.**

  Daha az gör