Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

5. cadde de yürüyen bir adama bir otomobil hafifçe çarptı.

  • 2

ABD’nin New York şehri, trafik yoğunluğu en çok olan dünyanın belli başlı metropollerinden biridir. İşte, New York’un bu oldukça hareketli günlerinin birinde şehrin 5. caddesinde yürüyen bir adama bir otomobil hafifçe çarptı. Bu istenmeyen kazada yayaya bir şey olmamıştı. Otomobilin şoförü yayayla konuştu, özür diledi ve iş tatlıya bağlandı.

Fakat yaya düştüğü yerden kalkmaya hazırlanıyordu ki, hadiseyi uzaktan görüp gelen bir aklı evvel, düşen adamın yanına gelerek yerinden kalkmadığı taktirde yaralandığını öne sürerek sigortadan hatırı sayılır miktarda para alabileceğini söyledi. Bir anda emeksiz kazanacağı yeşil dolarları gözünün önünde canlandıran adam, paranın cazibesiyle doğrulduğu yerden yeniden arabanın önüne yattı.

Araç sürücüsü ise bütün bu olanlardan habersiz, adamın gittiğini düşünüp, bir an önce hadise mahallinden uzaklaşma telaşıyla arabasını çalıştırıp gaza bastı. Bir anlık hırsa kapılan arabanın altındaki adam, daha ne olduğunu bile anlayamadan hırsının bedelini canıyla ödedi.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yanıt

  1. flood, 21. yy türk edebiyatının en önemli eserlerinden olan genelde ironik ya da komik olan her yere kopyala yapıştır yapılan uzun yazılardır. insanlar tarafından beğenilirse yayılırlar söyleyeni belli değildir. Begeni durumuna göre popülerliği artabilir

    flood, 21. yy türk edebiyatının en önemli eserlerinden olan genelde ironik ya da komik olan her yere kopyala yapıştır yapılan uzun yazılardır. insanlar tarafından beğenilirse yayılırlar söyleyeni belli değildir. Begeni durumuna göre popülerliği artabilir

    Daha az gör