Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

pissbottle600
 • 0
Amk n*wi

[25M] Erkek cinsel organını seviyorum… belki biraz fazla.

 • 0

Ben biraz sarhoşum, bu yüzden ilk itiraf eden ben olacağım, sikiğe bayılırım. Sürekli onları düşünüyorum. Küçük sikler çok sevimli, aman tanrım bana ver. Musluklar için sürtük küçük bir orospu olmayı seviyorum. Aman tanrım, en büyük fantezim cum sırılsıklam olmak (bunu yazarken sikimin daha da zorlaştığını hissedebiliyorum!) ve sikimi emdirmek. İstediğim gibi yapan, küçük yarakları ve pislikleriyle benim istediğim gibi oynayan itaatkar küçük boiler? Bu lanet olası rüya! Ve yine, ilk kabul etmek gerekirse, şu anda biraz sarhoşum ve tanrım gibi çoooook azgınım. Gerçekten şu anda çok fazla erkeğin DM’lerimi doldurmasını istiyorum. Tüm siklerinizi görmek ve hatta videoda biraz canlı oynamak istiyorum.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yanıt

 1. thank you for putting nsfw Thank you for putting an NSFW tag on your post. However, it did not stop me from masturbating furiously in the bus in front of 43 people. They realized what was going on, opened Reddit to this post and all 43 started to fap furiously too. Even the 64 year old Malaysian nunDevamını oku

  thank you for putting nsfw

  Thank you for putting an NSFW tag on your post.

  However, it did not stop me from masturbating furiously in the bus in front of 43 people. They realized what was going on, opened Reddit to this post and all 43 started to fap furiously too. Even the 64 year old Malaysian nun on the front seat couldn’t contain herself – her entire arm was up her vagina as she screamed with pleasure.

  I was so horny that my phone flew out of my hand & broke through the window, letting in a relentless tide of horny pigeons who were instantly fucked to death by the passengers. The nun shoved an entire pigeon family up her v. Now there is a bus full of exhausted passengers, dead pigeons and buckets of cum and squirt, all because you posted this.

  Daha az gör