Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Flood yapmak ne demek?

Flood yapmak ne demek?

Bir webmaster gözündeki anlamıyla flood: Kısa zamanda fazla sayıda bağlantı kurarak siteye zarar verme anlamını taşır. Bizim amacımız flood yazmak, flood yapmak değil ki puhahahaa

Chat ve Irc ortamındaki anlamıyla flood: Aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndererek sohbet ortamının bozulması olarak tanımlanabilir. Bak işte bu tam bir baş belası Reddit’te bol miktarda karşılaşıyorum normiler anlamaz Ahkihkohkohkohh

Forumdaki anlamıyla flood: Bir konuda(topicte) sürekli alt alta mesaj atmaya genel olarak flood denir. Biraz daha açarsak konu içerisinde alt alta 2 veya daha fazla mesaj atmanıza flood denir.

Flood Yapmak Yerine Yapabilecekleriniz ve Flood Olarak Değerlendirilmeyecek Durumlar

Mesajınızı eksik veya yanlış yazdığınızı düşünebilirsiniz. Yeni bir mesaj atmak yerine butonundan eski mesajınızı düzeltmelisiniz. Eğer eski mesajınızın üzerinden belli bir süre geçmiş ve o mesajla ilgili çeşitli yorumlar aldıysanız o zaman yeni mesaj gönderebilirsiniz.

İçeriği çok fazla olan (Resimli, uzunluğu nedeniyle tek mesaja sığmayan ya da görünüş açısından tek mesaj yerine birden fazla mesaj ile gönderilmesi gereken) mesajları birden fazla mesaj ile gönderebilirsiniz.

Şimdi sizin kafanızda iki soru var ?

1. Flood Nedir ?
2. Flood Neden Atılır ?

Sıradan bir floodda vücutta iki şey yükselir. Bir kendince flood yaptığını bilerek zevk alkmak. İki kendini birşey sanmak.
Kendini birşey sanmak bir hormon flood’a karşı olan arzuyu arttırıyor. Biz bunu istemiyoruz. Biz istiyoruzki kabahatinizi hatırlayın. Sıradan Flood’a Örnek; sıradan flood – Kendini birşey sanmaya Örnek; Öğretmenlerimizin bize derste konuşarak yapılan floodda elimize cetvelle vurması. Bu unutulurmu ? Benim her yerde bulunan forumlarda yapılan bu floodu buraya getirmemin amacı bu. Bu flood bu kadar sesli bir ortamda yapılan bir hormonmu. Daha konuşalım böyle dahada konuşalım anlatalım. Ellerinizi klavyeden çekin yeni birşey deniyecem sizde

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.