Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Final Fantasy XVI, COVID-19 gecikmeleri nedeniyle altı ay ertelendi

Final Fantasy XVI, COVID-19 gecikmeleri nedeniyle altı ay ertelendi

Final Fantasy XVI Oyunun yapımcısı Naoki Yoshida, Twitter’a gönderilen bir mektupta, yaklaşmakta olan PlayStation 5 RPG’si üzerinde çalışmanın yaklaşık altı ay ertelendiğini duyurdu. Ayrıca, Yoshida, 2021’de bir süre için vaat edilen yaklaşan oyun için bir sonraki büyük açıklamanın şimdi 2022 baharında bir zamana ertelendiğini duyurdu.

bu çok şaşırtıcı değil Final Fantasy XVI gecikmelere maruz kalmıştır. İlk amiral gemisi olarak son fantezi Yeni nesil bir konsol için oyun, geliştirme süreci, dünyanın dört bir yanındaki geliştirme ekiplerini kapsayan büyük bir çabadır. Yoshida’nın mektubu, “COVID-19’un etkilerini dengelemek amacıyla, personelin görevlerini evden yerine getirmesine izin vererek bu iş gücünü merkezden uzaklaştırmak zorunda kaldık” diye açıklıyor. “Bu, ne yazık ki Tokyo ofisiyle iletişimi engelledi ve bu da, dış kaynak ortaklarımızdan varlık teslimatlarında gecikmelere veya aşırı durumlarda iptallere yol açtı.”

Yine de, gecikme, zaten uzun bir bekleyişin olduğu anlamına gelir. son fantezi Yaklaşan başlığın daha fazlasını görmek isteyen hayranlar, özellikle şunu göz önünde bulundurarak, daha da uzayacak. Final Fantasy XVI İlk olarak Eylül 2020’de, PlayStation 5 piyasaya sürülmeden önce ortaya çıktı. Bu ilk açıklamadan bu yana, hala yeni bir fragman, oyun hakkında daha fazla bilgi ve hatta tahmini bir sürüm penceresi bile yok.

Final Fantasy XV – Serinin ana serisindeki son numaralı sürüm – beş yıldan fazla bir süre önce Kasım 2016’da piyasaya sürüldü. Square Enix, oyuncuları geçici olarak meşgul etti, ancak daha yeni sürümlerle Final Fantasy VII Yeniden Yapım ve çevrimiçi MMO’su için devam eden genişletmeler, Final Fantasy XIV – en son genişletmesi, Endwalker, o kadar yüksek talep görüyor ki Square Enix sunucu sıralarını azaltmak için oyunların satışını askıya almak zorunda kaldı. (Yoshida aynı zamanda yapımcı ve yönetmendir. Final Fantasy XIVyaptığı çalışmalara ek olarak Final Fantasy XVI.)

Yine de ufukta umut var son fantezi hayranlar: Yoshida’nın mektubu, ekibin 2021’in çoğunu COVID ile ilgili gecikmeleri ele almak için harcadığını ve oyunun grafiklerini iyileştirme, savaş mekaniği, ara sahneler ve daha fazlası gibi şeylere “daha iyi odaklanmayı” planladığını ve “bir sonraki büyük” ortaya çıkar”, 2022 baharında.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.