Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

FBI, devam eden Google Voice kimlik doğrulama dolandırıcılığı konusunda uyardı

FBI, devam eden Google Voice kimlik doğrulama dolandırıcılığı konusunda uyardı

Federal Soruşturma Bürosu (FBI), telefon numaralarını çevrimiçi paylaşan Amerikalıların Google Voice kimlik doğrulama dolandırıcılığı tarafından hedef alındığını söylüyor.

Federal kolluk kuvvetlerinin açıkladığı gibi, dolandırıcılar, çevrimiçi pazarlarda veya sosyal medya uygulamalarında çeşitli ürünler satmaya çalışırken bir iletişim şekli olarak telefon numaralarını paylaşanları hedef alıyor.

FBI, “Son zamanlarda, kayıp evcil hayvanlar hakkında yayınladığınız siteler de dahil olmak üzere başka yerlerde hedef alınan kişiler hakkında raporlar alıyoruz” dedi.

Başarılı olursa, kurbanlarının adlarına bir Google Voice hesabı kuracaklar veya daha sonra başka dolandırıcılık düzenlerinde veya kimlik avı saldırılarında kullanılacak olan Gmail hesaplarını ele geçirecekler.

Dolandırıcılar, satışa sunulan ürünle ilgilendiklerini gösteren metin mesajları veya e-posta yoluyla hedeflerine ulaşacak ve satıcıdan tekliflerinin meşru olduğunu ve bir bot değil gerçek bir kişi olduklarını doğrulamasını isteyecektir. Google’dan alacağım.

Ajans, “Gerçekte yaptığı şey, doğrulama olarak gerçek telefon numaranızı kullanarak adınıza bir Google Voice hesabı oluşturmak” katma.

“Kurulduktan sonra, bu Google Voice hesabını, doğrudan kendisine geri dönmeyecek diğer kurbanlara karşı herhangi bir sayıda dolandırıcılık yapmak için kullanabilir. Bu kodu, Gmail hesabınıza erişmek ve devralmak için de kullanabilir. “

Bir kimlik doğrulama dolandırıcılığının hedefiyseniz ne yapmalısınız?

FBI, Google Voice kimlik doğrulama dolandırıcılığının kurbanlarına kontrol etmelerini tavsiye ediyor Bilgi için Google’ın destek web sitesi Google Voice hesaplarının kontrolünü nasıl geri alacakları ve Voice numaralarını nasıl geri alacakları hakkında.

Federal kurum ayrıca, hedef alındıysanız ilk etapta dolandırılmamak için aşağıdaki ipuçlarını sağlar:

  • Bir Google doğrulama kodunu asla başkalarıyla paylaşmayın.
  • Yalnızca alıcılar, satıcılar ve Fluffy-bulucuları ile şahsen ilgilenin. Para el değiştirecekse, yasal ödeme işlemcileri kullandığınızdan emin olun.
  • Telefonla iş yapan alıcı/satıcılara e-posta adresinizi vermeyin.
  • Birinin sizi bir satış için acele etmesine izin vermeyin. Size yanıt vermeniz için baskı yapıyorlarsa, muhtemelen sizi düşünmeden harekete geçmeye çalışıyorlardır.

Çevrimiçi dolandırıcılıkların kurbanı olduklarına inananların, durumu şu adresteki FBI’ın İnternet Suçları Şikayet Merkezi’ne bildirmeleri önerilir. http://www.ic3.gov veya yerel FBI ofisini aramak için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.