Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Facebook sonunda hesaplarına kilitlenen kişiler için canlı sohbet desteğine sahip

Facebook sonunda hesaplarına kilitlenen kişiler için canlı sohbet desteğine sahip

İçerik üreticileri çekmek için finansal teşvikleri tırmandırmaya yönelik bir platforma karşı platform savaşına hevesle katılmalarına rağmen, eleştirmenlerin Facebook / Meta / Instagram’ın eksik olduğunu söylediği bir alan, bu çevrimiçi yıldızlar için temel destek sağlama yeteneğine sahiptir. İster topluluk moderasyonu ve sayfa yönetimi araçlarıyla, ister aniden hesaplarının dışında kilitli kaldıklarında ulaşacak birine sahip olduklarından emin olmak olsun, bu tutarlı bir sorun olmuştur.

Şimdi bunu değiştirmeye çalışıyor, ABD’de atanmış bir ilişki yöneticisi olmayan İngilizce konuşan içerik üreticiler için canlı sohbet desteğinin “küçük bir testini” duyuruyor. Bu şekilde, bu midtier internet yıldızları bir ödeme veya örneğin Instagram Reels için yeni bir özelliğin nasıl kullanılacağı hakkında soruları varsa hızlı bir yanıt alabilir.

Daha da önemli olan bir diğer unsur, şu veya bu nedenle hesabının dışında kalanlar içindir. Bir rapor: BuzzFeed Ağustos ayında, Meta’da içeriden erişe sahip olduğunu iddia eden ve hesap restorasyonu konusunda yardımcı olmak için para talep eden insanların yeraltı ekonomisini detaylandırdı. Sosyal medyayı kendi işleri olarak kullanan insanlar için, özellikle normal müşteri destek yolları yanıt vermiyorsa, ödemeden başka seçenekleri olmadığını hissedebilirler.

iOS’ta Facebook Desteği
Resim: Meta

Facebook, artık “hesaplarına kilitlenmiş içerik üreticiler de dahil olmak üzere küresel olarak İngilizce konuşan bazı kullanıcılar için canlı sohbet yardımını” test ettiğini söylüyor. Şirket, konuyla ilgili ilk kez canlı destek sunduğunu ve olağandışı etkinlikler nedeniyle veya topluluk standartlarını ihlal ettikleri bildirildiği için giriş yapamayan kişilere odaklandığını söylüyor.

Facebook 'spot konuşma'

Facebook’un “spot konuşması”
Resim: Meta

Bu hafta duyurduğu diğer değişiklikler arasında anahtar kelime engelleme ile daha iyi yorum moderasyonu, bağlantıları veya görüntüleri olan yorumları otomatik olarak gizleyebilen denetleme yardımı, daha sonra yapmaya çalıştıkları yeni hesaplarla birlikte bir kullanıcıyı engelleme yeteneği ve gizli yorumları görüntülemek için özel bir nokta yer yer alıyor.

Canlı yayına geçmeye ve bir hayran kitlesi oluşturmaya çalışıyorsanız, Facebook üç ek konukla birlikte yayın yapma özelliğini ekledikçe bunu daha fazla kişiyle yapabileceksiniz. Ayrıca, bu canlı yayınları takipçilerinizin akışlarının en üstüne çıkan Facebook Hikayeleri olarak paylaşabilir, ayrıca ev sahibinin özellikle özel hayranların ne zaman izlediğini bilmesini kolaylaştıran rozetler ve ön sıra ayrıcalıkları da paylaşabilirsiniz. Son olarak, video ana bilgisayarları, izleyicilerin videodan çıkmadan tıklayabilecekleri öne çıkan bağlantılar ve tıpkı masaüstünde yaptıkları gibi mobil cihazlarda çalışan anketler de ekleyebilir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.