Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Eylül’de web platformunda yeni

Eylül’de web platformunda yeni

Kararlı tarayıcı sürümleri #

Eylülde, Firefox 105, krom 106Ve Safari 16 kararlı hale geldi. Bu, Eylül gönderisinin web platformu için heyecan verici şeylerle dolu olduğu anlamına gelir.

Kapsayıcı sorguları #

Safari 16, artık iki motorda kullanılabilen bir özellik olan kapsayıcı sorguları için destek ekler. Safari ayrıca yeni özellikler için destek ekler. kapsayıcı sorgu birimleri.

tarayıcı desteği

 • Chrome 105, Desteklenir 105
 • Firefox 110, Desteklenir 110
 • Kenar 105, Desteklenen 105
 • Safari 16, Desteklenir 16

Kaynak

Izgara düzeni #

Safari için destek indi subgrid değeri grid-template-columns Ve grid-template-rows. Aynı zamanda bir ızgara öğesi olan bir ızgarada bu değeri kullanmak, ızgaranın yeni izler tanımlamak yerine ebeveynin yaydıklarını kullandığı anlamına gelir.

Safari veya Firefox’ta, bu kartlardaki üst bilgiler ve alt bilgiler, izleri üst öğenin bir alt ızgarası olduğundan hizalanır.
tarayıcı desteği

 • Chrome, Desteklenmiyor
 • Firefox 71, Desteklenir 71
 • Kenar, Desteklenmiyor
 • Safari 16, Desteklenir 16

Kaynak

Ayrıca, Safari’de ızgara düzeni için ızgara izlerini canlandırma yeteneği vardır.

Safari ayrıca aşağıdakiler için destek ekledi: ofset yolu, aşırı kaydırma davranışı, metin hizalama-sonve TheComedicComedian/resolution" rel="noopener">çözünürlük medya sorgusu

Kodlama API’sı #

Firefox 105 şunları destekler: Metin Çözücü Akışı Ve Metin Kodlayıcı Akışı Kodlama API’sinin arayüzleri.

tarayıcı desteği

 • Chrome 71, Desteklenir 71
 • Firefox 105, Desteklenir 105
 • Kenar 79, Desteklenen 79
 • Safari 14.1, Desteklenir 14.1

Kaynak

Yeni Uluslararası API’ler #

bu Uluslararası API’ler içeriğin yerelleştirilmiş bir biçimde görüntülenmesine yardımcı olur ve Chrome 106, bir dizi yeni sayı biçimi işlevi ekler.

Diğer Uluslararası API’ler gibi, bu da yükü sisteme kaydırır; böylece her kullanıcıya karmaşık yerelleştirme kodu göndermeniz veya sürdürmeniz gerekmez. API, para birimi sembolünün nereye gittiğini, tarih ve saatlerin nasıl biçimlendirileceğini veya bir listenin nasıl derleneceğini bilir.

showPicker() yöntemi #

Safari 16 şunları içerir: showPicker() Tarihler, saat, renk ve dosyalar için bir tarayıcı seçiciyi göstermenin standart bir yolunu sağlayan yöntem dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: tarih, saat, renk ve dosyalar için bir tarayıcı seçici göster.

Beta tarayıcı sürümleri #

Beta tarayıcı sürümleri, size tarayıcının bir sonraki kararlı sürümünde olacak şeylerin bir önizlemesini sunar. Dünya bu sürümü almadan önce sitenizi etkileyebilecek yeni özellikleri veya kaldırmaları test etmek için harika bir zaman. Bu ayın yeni betaları Chrome 107, Safari 16.1Ve Firefox 106.

Chrome 107, bu ay Safari’de de sunulan ızgara izlerini canlandırma özelliğini içeriyor. Bu, Chrome’a ​​girdikten sonra üç ana motorun hepsinde desteklenecektir.

Ayrıca Chrome’da bazı eklemeler vardır getDisplayMedia() engellemeyi amaçlayan ekran paylaşımı sırasında yanlışlıkla aşırı paylaşım.

 • bu displaySurface seçeneği, web uygulamasının belirli bir görüntüleme yüzeyi türü (sekmeler, pencereler veya ekranlar) sunmayı tercih ettiğini gösterebilir.
 • bu surfaceSwitching seçeneği, Chrome’un kullanıcının paylaşılan sekmeler arasında dinamik olarak geçiş yapmasına izin verip vermeyeceğini belirtir.
 • bu selfBrowserSurface seçeneği, kullanıcının mevcut sekmeyi paylaşmasını engellemek için kullanılabilir. Bu, “aynalı salon” etkisini önler.
 • bu systemAudio seçeneği, Chrome’un kullanıcıya yalnızca alakalı ses kaydı sunmasını sağlar.

Safari 16.1, erişilebilirlik için ek bir düzeltme içerir. display: contentsdinamik görüntü alanı yüksekliğine bir düzeltme (dvh) birimleri ve metin parçalarına kaydırma desteği.

fotoğrafı çeken Alexandr Podvalny.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.