Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

External Drive Bay compatible with “Power Disable Feature” (PWDIS In Newer SATA Specs)?

I am looking for a single drive “dock” that connects via USB 3.x and is compatible with SATA HDD’s having the “Power Disable Feature” (also called PWDIS). PWDIS is part of the newer SATA Specs. I have a 10TB HGST drive with the feature and my current dock won’t support it, even with the Kapton tape fix. (I hope the drive isn’t bad.)

A dock similar to any of these mentioned [in this review](https://www.fabathome.net/best-hard-drive-docking-station/) would be satisfactory to me if it supports PWDIS. It’s hard to believe the article doesn’t mention “Power Disable Feature” or PWDIS at all, while claiming to be a 2021 article. (I think it is a recycled, older article.)

However, I also prefer a dock without any “auto-sleep” function. Host system runs Linux.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yorumu