Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Eve, bir HomeKit projektör kamerasını ve Matter’a hazır akıllı gölgeleri duyurdu

Eve, bir HomeKit projektör kamerasını ve Matter’a hazır akıllı gölgeleri duyurdu

Akıllı ev şirketi Eve Systems, ilk dış mekan kamerasını ve bu hafta CES 2022’de Thread-powered akıllı gölgeliklerinin kullanılabilirliğini duyurdu.

Apple HomeKit Secure Video için tasarlanmış bir projektör kamerası, 250 $’lık Eve Outdoor Cam, 5 Nisan 2022’de piyasaya çıkıyor ve 1080p video, 157 derecelik görüş alanı, kızılötesi gece görüşü ve 100 dereceye kadar mesafeleri kapsayan kızılötesi hareket algılama özelliklerine sahip. 30 fit. Wi-Fi destekli kamera, şirketin iç mekan kamerası Eve Cam’a katılıyor.

Bu, piyasaya sürülecek yalnızca ikinci HomeKit Secure Video uyumlu akıllı projektör; projektörlü kamera, hareketle etkinleştirilen projektörlerin takılı olduğu bir dış mekan güvenlik kamerasıdır. Netatmo Dış Mekan Kamerası, şu anda mevcut olan diğer bir seçenektir (Arlo’nun bir HomeKit projektör kamerası vardır, ancak HKSV ile çalışmaz).

Bu iki HKSV kamera arasında birkaç önemli donanım farkı vardır: Eve sürümünde, Netatmo’da bir seçenek olan bir siren yoktur. Ancak Eve, Netatmo’nun sunmadığı yerleşik bir mikrofon ve hoparlör ile iki yönlü iletişim sunar.

Eve Outdoor Cam, Apple Home uygulaması ve Eve uygulamasıyla uyumludur.
Resim: Havva

Eve kamerası da çok küçük – sadece 6,7 inç yüksekliğinde, 2,6 inç genişliğinde ve 6,3 inç derinliğinde. Bu, Netatmo’dan daha küçük, ancak her ikisi de benzer bir estetiği paylaşıyor, projektör kameralarının (iki ışığın kameradan ayrı olduğu yer) geleneksel “googly” gözlü görünümünü, tek bir yerleşik ile daha şık, daha aerodinamik bir tasarım lehine terk ediyor. , yüksek güçlü ışık.

Bunun dezavantajı, projektörleri konumlandırma konusunda daha az esnekliğe sahip olmanızdır. Ancak Eve’in CEO’su Jerome Gackel, The Verge’e, lümenlerin tam olarak açıklanmamasına rağmen ışıkların “süper parlak” olduğunu söylüyor.

Eve Outdoor Cam, çoğu projektör kamerası için oldukça standart olan evinizin elektrik sistemine bağlı olmalıdır ve 2,4 GHz Wi-Fi üzerinden çalışır. Ayrıca video kayıtlarını işlemek ve depolamak için bir HomeKit ev hub’ına (Apple TV veya HomePod Mini gibi) bağlantı gerektirir. Kamera, videoları depolamak için HomeKit Secure Video’yu kullanır ve tüm verileri yerel olarak işler. Canlı video buluta iletilmez ve kayıtlar şifrelenir ve iCloud Plus hesabınızda saklanır.

Bir iCloud Plus hesabıyla, kullanıcılar 10 günlük video geçmişine ve insanlar, araçlar, evcil hayvanlar ve paketler için akıllı uyarı seçeneği elde eder. Bir HomeKit kamera olarak Eve Cam’e, Eve’in kendi uygulamasının yanı sıra Ev uygulaması aracılığıyla da erişilebilir.

Eve MotionBlinds, Coulisse gölgeliklerinin içindeki akıllı motorlardır. Lansman sırasında Apple HomeKit ile çalışırlar.
Resim: Havva

Eve, ilk Thread özellikli akıllı gölgeleri piyasaya sürdü

Bu yılın başlarında duyurulan, merakla beklenen Eve smart MotionBlinds bugün 3 Ocak 2022’de satışa çıkıyor. Fiyatlandırma kumaşa ve bedene göre değişmekle birlikte gölge başına 400 doların hemen altında başlıyor. Selectblinds.com dahil herhangi bir Coulisse satıcısından sipariş edilebilirler ve bunları kendiniz kurabilirsiniz. Coulisse, Hollanda merkezli bir pencere kaplaması üreticisidir ve tam bir satıcı listesi motionblinds.com/eve adresinde bulunabilir.

İlk Thread destekli akıllı gölgeler (ayrıca Bluetooth kullanıyorlar), Eve MotionBlinds, Gackel’e göre HomeKit uyumlu ve “Maddeye hazır”. Bir tazeleme olarak, Thread, mevcut akıllı ev protokollerinin çoğundan daha iyi hız ve güvenilirlik sağlayan düşük güçlü bir ağ protokolüdür. Aynı zamanda, akıllı evi tek bir standart altında birleştirmeyi ve hangi ürünlerin hangi akıllı ev platformlarıyla çalıştığı konusundaki kafa karışıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı olmayı amaçlayan, 2022’nin ortalarında çıkacak yeni akıllı ev standardı Matter’ın da önemli bir parçası.

Eve’s MotionBlinds, ilk olarak akıllı stor perdeler olarak satışa sunulacak ve yakında diğer stiller de sunulacak. Lansman sırasında HomeKit ve Apple’ın sesli asistanı Siri ile uyumludurlar, ancak yalnızca HomeKit akıllı tonları değildir: Lutron, Hunter Douglas ve Ikea’nın tümü HomeKit seçenekleri sunar.


Eve tarafından sağlanan bu video, size iyi, eğer parlaksa, MotionBlinds’in nasıl görünmesi gerektiğine bir bakın.

Gölgelikler, şarj edilebilir bir USB-C pille çalışan motorla çalışır ve akıllı gölgelikler için benzersiz bir şekilde, çekme kablosuyla manuel kontrol seçeneğine sahiptir. Ayrıca cihaz üzerinde programlar da vardır, böylece gölgelikler bir akıllı telefon uygulamasından veya akıllı ev ağından bağımsız olarak çalışabilir.

Eve MotionBlinds, HomeKit ile çalıştığı için, çoğu akıllı pencere kaplamasının yaptığı gibi ayrı bir köprü veya ağ geçidi gerektirmezler. Ancak, HomeKit otomasyonlarını kurmak istiyorsanız, HomePod Mini gibi bir HomeKit hub’ına ihtiyaçları olacaktır.

Akıllı gölgelikler, akıllı bir eve yapılan en kullanışlı eklemelerden bazılarıdır ve ışık ve iklim kontrolü artı inkar edilemez bir vay faktörü sağlar. Ama aynı zamanda çok pahalılar.

Eve’in alana girişi, fiyat söz konusu olduğunda bir oyun değiştirici değil – Lutron’un Serena serisiyle gölgeler aynı maliyette olacak gibi görünüyor. Ancak, tescilli olmayan Thread protokolü üzerinde çalıştıkları ve Matter ile uyumlu olacakları için, bunların akıllı evinize entegre edilmesi, büyük ölçüde kendi ekosistemlerine kilitlenmiş mevcut tekliflerin çoğundan daha kolay olacaktır. Yani, standart bu yıl daha sonra geldiğinde. Bu arada, onlar yalnızca HomeKit’tir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.