Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ev Yapımı Anten Nasıl Yapılır

Ev Yapımı Anten Nasıl Yapılır


Bu makalede, ucuz bir ev yapımı anten nasıl yapılacağı açıklanmaktadır. Bir kant, çoğu durumda 5-22db’den gelen wifi sinyallerini artırabilen bir kutudan yapılmış bir antendir. Kantin ayrıca birçok kablosuz ağın mesafesini arttırmayı da mümkün kılar. Ayrıca, ev yapımı antenlerin tasarımını ve örneklerini görmenize yardımcı olabilecek birçok web sitesi vardır.

Ev yapımı antenler

Çapı en fazla 4 inç (10,2 cm) olan bir kutu bulun. İdeal çap 3,25 ila 3,75 inç (8,3 ila 9,5 cm) arasındadır. Bir Progresso Çorbası Can iyi bir başlangıç. Bunlar DIRECTIONAL antenler olduğundan, daha uzun bir mesafe menzili artıracak, ancak süpürme açısını azaltacaktır. Bu, paraziti ortadan kaldırmaya yardımcı olur, ancak daha doğru bir şekilde işaret etmenizi gerektirir. 6 ila 10 inç (15,2 ila 25,4 cm) uzunluğunda sinyal gücü artar (kazanç). Performansı artırmak için birkaç teneke kutuyu birleştirebilirsiniz.

N tipi bir Kasa

N tipi bir Kasaya takılan bir konektörün yerleştirilmesi için deliği ne kadar ileride deleceğinize karar vermek için aşağıdaki tabloyu kullanın.Eğer tek bir Progresso Çorbası kullanırsanız, onun kolay; Toplam kaburga sayısını sayın ve deliği tam olarak MERKEZ RIB’de delin. Bir tarafı kablosuz cihazınızdan kablo bağlamak için N-dişi, diğer tarafında tel lehimleme için küçük bir pirinç saplama vardır. Bunlar elektronik mağazalarda internet tedarikçilerinde bulunabilir. Lehim yapacağınız tel teneke kutunun içine tam olarak 1.21 inç (3.1 cm) uzunluğunda (sadece 1 1/4 inç altında bir saç) olmalıdır. Lehimlenebilir veya küçük bir meşale kullanarak konnektördeki plastik izolatörü eritebilirsiniz. Öyleyse, pirinç gövdeyi erimiş plastik su birikintisinden sökün, teli pirinç gövdeye lehimlemek için küçük bir meşale kullanın, sonra pirinç sapını 10 – 20 tur siyah bantla sarın ve adaptöre yeniden takın. maruz kalan 1.21 inç (3.1 cm) bakır tel bırakarak.

Progresso Çorbası kutusu

Hesaplamanıza veya Progresso Çorbası kutusunun orta kaburgasına göre kutuda bir delik açın. Teneke kutular kolayca söküleceğinden, bir delik testeresi karışıklık yaratacaktır. Küçük bir matkap ucu kullanın ve daha sonra yavaşça bir sıçan kuyruğu dosyası, bir dikenli matkap ucu veya pense veya mengene sapları ile tutulan delik testere ile yavaşça deliği genişletin, yavaşça ileri geri hareket ettirin. Bir matkap ucu ve büyük bir parça tenekeyi yok edebilir veya zayıf bir delik açabilir.

Adaptörü yerleştirmek için deliği genişletin.

Adaptörü deliğe yerleştirin ve kutuya sabitleyin. Delikleri delmek ve adaptörü kutuya vidalamak yerine, yaklaşık 3/8 uzunluğunda kauçuk bahçe hortumu alabilirsiniz, adaptörün dış ucuna doğru kaydırın ve kabloyu sıkarken, hortum kutuya ve adaptörü yerine kilitler.

Adaptöre bir pigtail kablosu takın (bir pigtail, adaptörü bilgisayarın bilgisayarına bağlayan bir kablodır, bu işi yapmak için uyumlu bir wifi adaptörüne sahip olmanız gerektiğini unutmayın). Pigtaillerle ilgili bir problem, tellerin çok incedir ve çok uzun sürmez. Güvenilir, uzun ömürlü bir alternatif, elektronik bir depoya gitmek ve 2 veya 3 BNC veya BNC ters konnektörünü birleştirmek ve kablo sorunlarını ortadan kaldırmaktır. Bu, antenin basit bir twist-lock ile USB wifi kartından kolayca çıkarılmasını sağlar.

Kantini ve wifi kartını pigtail veya BNC konektörleriyle bağlayın

Teyp cantenna tripod veya küçük, taşınabilir bir stand veya kelepçe BNC konektörler etrafında ilmek ve kolayca çıkarılabilir ve telsiz sinyalleri bulmak için döndürmek için izin verir.

Kaynağı hedefleyin ve en iyi sinyali almak için ayarlayın. Bu, daha önce sahip olduğunuz kırbaç anteninden daha güçlü olmalı. Çok daha fazla – – daha Sinyali iyileştirmek için 1 ayağı (0.3 m) beton tornalama ekranın yüksek tabaka genişliğe 2 ayak (0.6 m) kesme 1 / 4inç (0,6 cm) veya daha küçük delikler ve bir TV uydu çanağına benzer bir parabolik çanak oluşturmak için hafifçe eğri. Kanalı sinyal kaynağında işaret etmek yerine, işaretçinin arkasındaki sinyale işaret edecek şekilde işaretin işaret ettiği ekrana yönlendirin. Ekranın eğrisini almak için biraz ayar yapmak ve tam olarak doğruya mesafe. Tam odak noktasını hesaplamak için formüller bulabilir veya deneme yanılma yöntemini kullanabilirsiniz, çünkü eğrinin ve mesafenin sağa geldiği durumlarda sinyal kazancınızı iki kat, hatta üç katına çıkaracaksınız. Daha sonra her şeyi doğru pozisyonda tutmak için bir tahta veya alüminyum çerçeve yapabilirsiniz. Ayrıca gerçek bir uydu anteni kullanabilir ve kolun ucundaki kanteni TV antenleri (korna) genellikle gittiğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

İşte bukadar bitirdik.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.