Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

EV başlangıcı Bollinger, dayanıklı elektrikli kamyonlarını teslimat minibüslerine odaklanmak için ‘süresiz olarak’ erteledi

EV başlangıcı Bollinger, dayanıklı elektrikli kamyonlarını teslimat minibüslerine odaklanmak için ‘süresiz olarak’ erteledi

Michigan merkezli bir girişim olan Bollinger, bugün ticari teslimat kamyonlarına odaklanmak için elektrikli kamyon üretme planlarını ertelediğini duyurdu.

Bollinger birkaç yıl önce bir çift sağlam, kutuya benzer elektrikli kamyon prototipi ile sahneye çıktı: dört kapılı B1 (bir Jeep Wrangler şeklindedir) ve B2 (daha uzun ve bir pikap yatağına sahiptir). Sıfırdan karmaşık bir araç üretim işi kurmaya çalışırken hız tümsekleriyle karşılaşan en yeni EV girişimi.

Bollinger her iki aracı da zaten erteledi, bu nedenle ertelenmeleri yakın izleyiciler için büyük bir şok olmayabilir. Kamyonların başlangıçta 2020’de üretime geçmesi planlanmıştı, ancak bu tarih, 2022’nin başlarında birkaç bin adet olması beklentisiyle 2021’in sonlarına kaydırıldı.

Bollinger CEO’su Robert Bollinger yaptığı açıklamada, şirketin odağını bir elektrikli dağıtım minibüsüne kaydırdığı için araçların “süresiz olarak erteleneceğini” söyledi. Şirket, daha önce B1 ve B2 kamyonlarını rezerve etmek için para yatıran müşterilerin depozitolarını iade edecek.

“B1 ve B2, ticari gelişime konsantre olmak için süresiz olarak ertelendi” dedi. “Bu kamyonlar benim için çok değerli olduğu için asla asla demem. Ticari alanda devam eden gelişimimiz bir gün geri dönmemize izin verirse, benden daha mutlu kimse olamaz. Ancak bunun için bir zaman çizelgesi yok.”

2020’de duyurulan Deliver-E elektrikli minibüsün 70 kWh, 105 kWh, 140 kWh, 175 kWh ve 210 kWh gibi birden fazla pil boyutuna izin veren değişken bir araç platformu üzerine inşa edilmesi planlanıyor. Bu, müşterilerin aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli aralık seçeneklerine, fiyatlara ve dingil mesafesi boyutlarına sahip olacağı anlamına gelir. Önden çekişli platform 2B, 3, 4 ve 5 Sınıflarına uyacak şekilde tasarlanacak.

Bollinger, minibüsün üretimi için bir başlangıç ​​tarihi onaylamayı reddetti ve şirketin hala bir üretim ortağı arayışında olduğunu kaydetti. “Deliver-E minibüsü, elektrikli platformlarımıza yerleştirilebilecek türden bir gövde yorumumuzdu” dedi. “Bu gövdeyi asla kendimiz yapmayı düşünmedik, ancak şu anda kamyon ve kamyonet gövdeleri üreten tesisatçı ortaklarla görüşme halindeyiz.”

Sonunda konseptten üretime geçerse, Deliver-E çok fazla rekabete sahip olacak. General Motors halihazırda BrightDrop markası altında FedEx ve Walmart gibi müşterilere elektrikli kamyonetler gönderiyor. Mercedes-Benz’in yolda birden fazla modeli var ve Ford bu yıl elektrikli E-Transit minibüsüyle üretime geçmeyi planlıyor.

Devasa teslimat operasyonunu oluşturan on binlerce içten yanmalı motorlu kamyonetten oluşan bir filoya sahip olan Amazon, EV başlangıcı Rivian’dan 100.000 elektrikli kamyonet sipariş etti (ki buna da yoğun bir şekilde yatırım yapıyor) ve Stellantis’ten de EV satın almayı planlıyor. .

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.