Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Erkekler için Scrambler Flört Tekniği Nedir ve İşe Yarar mı?

Bazı erkeklerin neden bütün kızları peşinden koşturduğunu merak ettiyseniz ve siz neden yapmıyorsunuz, o zaman okumak isteyebilirsiniz, çünkü flört uzmanlarıyla flört uzmanları Rob Judge ve Bobby Rio, ‘Kızlar’ dedikleri şeyin sırlarını açıkladılar. Bir erkeğin güzel kadınlarla çıkma şansını büyük ölçüde artırabileceğini söyledikleri Scrambler tekniği. Scrambler tekniğinin kovalamaca refleksi denen şeyi nasıl kullandığı ve erkeklerin kadınlarla çıkma konusunda daha başarılı olmalarına nasıl yardımcı olabileceği aşağıda açıklanmıştır.

Rob Judge ve Bobby Rio, kadınlarla çıkmada başarılı olan erkeklerin, yaptıklarını doğal olarak yaptıklarına ve bunu yaptıklarının farkında bile olmadıklarına inanıyorlar. Bilmeseler de kovalamaca refleksini tam avantajı için kullanıyorlar ve flört becerileri gerçekten etkili iletişime geçiyor. İşte Scrambler tekniğinin odaklandığı dört ana alan.

Belirsizlik duygusu yaratmak

Öğrenilecek ilk teknik, kendi hakkınızda nasıl biraz gizem yaratacağınızdır. Kadınlar, öyle görünüyor ki, biraz meydan okuma gibi görünüyor, bu yüzden bir kızla ilk tanıştığınızda kendinizle ilgili her şeyi vermeyin, o zaman sizinle tekrar görüşmek isteyecektir, böylece sizin hakkınızda daha fazla şey öğrenebilsin.

Gücü göster

Fırsatını bulur bulmaz karakter gücünü göstermeli ve bir kadınla durumu kontrol altına almalısın. Ona kontrolü ele alabileceğinizi ve liderlik edebileceğinizi göstererek, bir kadının saygısını kazanmak için uzun bir yol kat etmiş olacaksınız. Bir kadının her şeyi yönetmesine izin verirseniz, o kadının saygısını çabucak kaybedersiniz.

Onay aramayın

Rob Judge ve Bobby Rio’ya göre bu, birçok erkeğin yanlış yaptığı alanlardan biri. Bir kadından onay almaya çalışmamalısın çünkü bu seni muhtaç biri gibi gösterecek. Flört gurularının yapman gerektiğini söylediği şey, onu doğrulama arayan kişi haline getirmeye çalışmak. Bu onun seninle ilgilenmesine yardımcı olacak ve belki de seni kovalamaya bile başlayacak.

Beklenti oluşturun

Scrambler tekniğinin son kısmı, yukarıda belirtilen noktalar üzerinde daha da geliştirilerek yapılan öngörü oluşturma ile ilgilidir. Bu, bir kadının size duyduğu ilgiyi, şansınızı tehlikeye atmadan güvenle bir sonraki seviyeye taşıyabileceğiniz noktaya kadar geliştirmek anlamına gelir!

Hiç şüphe yok ki, bazı insanlar sadece flört etme becerisine sahip görünüyor ve her şey görünüşe ya da paraya bağlı olamaz. Belki de çoğu şeyde daha iyi olmayı öğrenebildiğin gibi, kadınları cezbetmekte daha iyi olmayı öğrenebilirsin. Bu doğruysa, o zaman bir flört ve ilişki kursu bazı insanlar için kesinlikle faydalı olacaktır. Kesin olan şu ki, bunun gibi bir şey öğrencinin çok fazla çaba göstermesini gerektirecektir. Erkek vücut spreyi üreticileri bizi inandırmak isterlerse, bir erkeği kadınlara anında çekici kılacak sihirli bir iksir kesinlikle yoktur.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.