Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

EPA, egzoz borusu kirliliğini azaltmak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için yeni bir kural yayınladı

EPA, egzoz borusu kirliliğini azaltmak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için yeni bir kural yayınladı

Çevre Koruma Ajansı bugün, otomobillerden ve hafif ticari kamyonlardan kaynaklanan egzoz borusu kirliliğini azaltmayı amaçlayan yeni bir kural yayınladı – Başkan Joe Biden’ın yaklaşık on yıl önce Barack Obama tarafından uygulamaya konulan yakıt ekonomisi standartlarına geri dönme çabası.

Kurala göre, binek araçlarının 2026 yılına kadar galon benzin (mpg) başına ortalama 55 mil seyahat etmesi gerekecek – Obama’nın 54 mpg hedefinin biraz üzerinde, ancak 38 mpg kuralına göre büyük bir artış Başkan Donald Trump. EPA, yeni standardın 2050 yılına kadar 3,1 milyar ton karbondioksit salınımını önleyeceğini ve araç sahiplerine yakıt maliyetlerinde 420 milyar dolar tasarruf sağlayacağını tahmin ediyor.

EPA Yöneticisi Michael Regan, “sera gazları için şimdiye kadar oluşturulmuş en iddialı araç kirliliği standartları” olarak nitelendirdi ve “Standartlar ulaşılabilir, uygun fiyatlı ve önemli bir kirlilik azalması sağlayacak.”

Yeni yakıt ekonomisi standartları, Biden İdaresi’nin iklim değişikliğine karşı daha geniş kapsamlı mücadelede hava kirliliğini azaltmaya yönelik son çabası. Bu ayın başlarında Biden, federal hükümeti elektrikli araçlar satın almak, federal binaları yükseltmek ve hükümetin gücünü daha temiz elektrik biçimlerine geçmek için kullanmak için milyarlarca dolar harcamaya yönlendiren bir yürütme emri imzaladı.

Senatör Joe Manchin (D-WV), Biden’ın bir dizi çevresel girişimi yürürlüğe koyacak olan Build Back Better önerisine karşı çıktıktan sonra, yönetimin iklim değişikliğiyle mücadele için yürütme eylemlerine daha fazla güvenmesi gerekecek.

60 gün içinde yürürlüğe girecek olan yeni kural, 2023-2026 yılları arasındaki araç modelleri için geçerlidir. Bunlar, Obama’nın 2012’den itibaren otomobil üreticilerinin daha verimli, daha az kirletici araçlar üretmesini gerektiren Kurumsal Ortalama Yakıt Ekonomisi (CAFE) kurallarının bir dönüşü olarak görülüyor. . Bu kurallar, kuralı zayıflatmaya ve otomobil endüstrisinin daha kirli arabalar yapmasına izin vermeye çalışan Başkan Donald Trump döneminde geri alındı.

Avukatlar, yeni kuralı çevre ve halk sağlığı için bir zafer olarak alkışladılar. American Lung Association Ulusal Başkanı ve CEO’su Harold P. Wimmer yaptığı açıklamada, “İklim değişikliği her Amerikalının sağlığını – şimdi ve gelecek nesiller için – etkiler” dedi. “Bu sera gazı standartları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki toplulukların umutsuzca ihtiyaç duyduğu iklim ve temiz hava faydaları için kritik bir adım taşıdır.”

Bu arada otomobil endüstrisi, şu anda belirsiz görünen Build Back Better planına dahil olanlar gibi vergi indirimleri de dahil olmak üzere elektrikli araç satışlarındaki artışları teşvik etmek için daha fazlasının yapılması gerektiğinin sinyallerini verdi.

Otomobil endüstrisi için lobi faaliyetleri yürüten Alliance for Automotive Innovation’ın başkanı ve CEO’su John Bozzella, “Bu nihai kuralın hedeflerine ulaşmak, kuşkusuz destekleyici hükümet politikalarının yürürlüğe girmesini gerektirecektir,” dedi ve “tüketici teşvikleri, önemli altyapı büyümesi, filo gereksinimleri dahil. ve ABD imalat ve tedarik zinciri gelişimine destek.”

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.