Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

eNom veri merkezi geçişi yanlışlıkla siteleri çevrimdışına alıyor

eNom veri merkezi geçişi yanlışlıkla siteleri çevrimdışına alıyor

eNom web barındırma sağlayıcısından bir veri merkezi geçişi, birkaç saat sürmesi beklenen beklenmeyen etki alanı çözümleme sorunlarına neden oldu.

Müşteriler, Alan Adı Sistemi (DNS) sorunları nedeniyle artık web sitelerine ve e-postalarına erişememekten şikayet etmeye başladılar.

google apps gmail’im e-posta almıyor, anlaşılan DNS çalışmıyor çünkü venomblade sorunlarla karşılaşan bir “veri merkezi hareketi” yapıyor. Bir veri merkezi hareketi, kuruluşlar için DNS’yi düşürdüğünde, bunlar hangi ortaçağ zamanlarıdır? Önceden uyarı iyi olurdu venombladesupport.

Şirket, eNom ad sunucularını kullanan ve çözemeyen alan adlarına ilişkin raporlar aldığını ve sorunu kabul ettiğini söyledi.

“Ad sunucularımızı kullanan ve çözülemeyen bazı alan raporları alıyoruz. Geçiş nedeniyle, geçiş tamamlanana kadar sorunu araştıramıyor ve tam olarak ele alamıyoruz. Bu, geçişten beklenen bir sonuç değil ve biz de bir öncelik olarak ele almak için çalışmak” – eNom

Sorunu inceledikten sonra şirket, alan adı çözümleme sorunlarının birkaç yüz alanı etkilediğini tespit etti. eNom, kesintinin birkaç saat süreceğini tahmin ediyor.

Sorundan etkilenen eNom müşterileri ad sunucularını değiştiremez çünkü eNom kapalıdır ve tek yapabilecekleri geçişin tamamlanmasını beklemektir:

“Bu konuda kesinlikle çılgınca olan şey, eNom’un kendisi kapalı olduğu için Ad Sunucularımızı değiştiremiyoruz (şu anda 24 saat devam ediyor). Hayatımda hiçbir zaman, kök etki alanındaki ağ sorununu çözemediğim bir durumda olmadım. rekor düzeyde. Tamamen kapana kısıldık!” – eNom müşterisi

Şirketten gelen bir ilk bakım bildirimi, veri merkezi geçişinin 15 Ocak Cumartesi günü 06:00 PST ile 18:00 PST arasında 12 saat süreceğini söyledi.

Bu süre zarfında enom.com ve enomcentral.com kullanılamayacak ve müşteriler web arayüzünden hesaplarına giriş yapamayacak ve API çalışmayacaktır.

Bazı yönetim eylemleri mümkün olmasa da şirket, DNS çözümleme ve e-posta hizmetlerinin çalışır durumda kalacağını söyledi.

Veri merkezi geçişinin ilerlemesiyle ilgili sonraki güncellemelerde şirket, işlemi tamamlamak için birden fazla uzantı duyurdu, en sonuncusu 16 Ocak 12:00 PST içindi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.