Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Endpoint için Microsoft Defender, sıfır dokunuşlu iOS onboarding ekler

Endpoint için Microsoft Defender, sıfır dokunuşlu iOS onboarding ekler

Microsoft, iOS’ta Microsoft Defender for Endpoint (MDE) için sıfır dokunuşla yerleştirmenin artık genel önizlemede sunulduğunu ve kurumsal yöneticilerin Defender for Endpoint’i kayıtlı cihazlara sessizce otomatik olarak yüklemesine olanak tanıdığını söylüyor.

MDE sessiz dağıtımı yapılandırıldıktan sonra, iOS uygulaması kullanıcı etkileşimi olmadan hedeflenen cihazlara yüklenecektir. Cihaz daha sonra Microsoft Defender Güvenlik Merkezi portalına eklenecektir.

Ardından, kullanıcıya kurulumun tamamlandığı bildirilecektir. Kimlik avına karşı koruma, güvenli olmayan bağlantı engelleme, jailbreak algılama ve güvenlik açığı değerlendirmesi gibi MDE iOS koruma özellikleri otomatik olarak etkinleştirilecektir.

Microsoft, “Bu yeni yetenekle, kuruluşlar artık Microsoft Endpoint Manager’a kayıtlı iOS cihazlarında Microsoft Defender for Endpoint’i, son kullanıcıların uygulamayla etkileşim kurmasına gerek kalmadan otomatik olarak dağıtabilir.” açıkladı.

“Bu, dağıtım sorunlarını hafifletiyor ve Microsoft Defender for Endpoint hedeflenen cihazlarda sessizce etkinleştirildiğinden ve iOS mülkünüzü korumaya başladığından, uygulamayı tüm cihazlara dağıtmak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltıyor.”

Ortamınızdaki kayıtlı iOS cihazlarında Defender for Endpoint’in sıfır dokunuşla dahil edilmesini ayarlamak ve yapılandırmak için, bölümünde ayrıntılı olarak açıklanan adımları takip edebilirsiniz. bu destek belgesi.

Platformlar arası uç nokta güvenlik platformu

iOS’ta Endpoint için Defender kuruluşların iOS 12.0 ve sonraki sürümlerini çalıştıran iPhone’larını ve iPad’lerini kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web siteleri, e-postalar ve uygulamalardan gelen güvenli olmayan ağ bağlantılarına karşı korur.

Microsoft, Defender for Endpoint için iOS teklifinin genel kullanıma sunulduğunu duyurdu Aralık 2020’de. Şirket, güvenlik ekiplerinin tespit edilmesi ve uyarılması için destek ekledi. ağlarında jailbreak yapılmış iPhone’lar ve iPad’ler altı ay sonra.

Aynı güncellemeyle Microsoft, Intune’a kayıtlı olmayan Android ve iOS cihazlar için mobil uygulama yönetimi (MAM) desteği ekledi ve yöneticilerin kurulum işlemi sırasında kayıt için gerekli VPN profillerini göndermesine izin vererek iOS kullanıcıları için işe alım sürecini basitleştirdi.

Bu, güvenlik ekiplerinin uç nokta kullanıcılarını birleşik bir güvenlik çözümü ile savunmasına olanak tanımak için güvenlik platformunun yeteneklerini tüm popüler platformlarda genişletmeye yönelik daha kapsamlı bir çabanın parçasıdır.

Örneğin, Haziran 2020’de Defender for Endpoint eklendi daha fazla Windows dışı platform için destek Linux müşterileri için genel kullanıma ve Android için genel önizlemeye ulaşma. Bir yıl sonra, Redmond desteği de dahil etti sınırlı bir önizlemenin parçası olarak macOS için.

Nisan 2021’de Redmond, Microsoft Defender for Endpoint’in de eklendiğini duyurdu. Arm cihazlarında Windows 10 desteği.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.