Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

En iyi ucuz Kindle fırsatları Aralık 2021

En iyi ucuz Kindle fırsatları Aralık 2021

E-kitaplarınızı okumak için kullanılacak bir cihaz bulmak söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçeneğiniz vardır. Her zaman bir tablet satın alabilir veya akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz, ancak bu cihazlar çok amaçlıdır ve web’de gezinmek veya Twitter’da kıyamet kaydırmak gibi bir ton şey için kullanılabilir. Kesinlikle kitap okuyacak bir şey arıyorsanız, e-okuyucular, niş olsa da, tüm kitaplarınızı sınırlı işlevselliğe sahip sanal bir kütüphanede saklamak için tasarlanmıştır.

E-okuyucunun öncülerinden Amazon, kendi artıları ve eksileri olan birkaç benzersiz modelden oluşan Kindle serisi ile yıllardır alana hakim.

Aşağıda, şu anda satın alınabilecek her modeli listeledik. Bazen, ürünlerden biri veya herhangi biri için bir anlaşma yoktur, bu nedenle bu durumlarda en son satış fiyatından bahsettik. Ayrıca, 2021 Kindle Paperwhite gibi daha yeni modeller şu anda yalnızca tam fiyata kullanılabilirken, perakendeci ayrıca belirli cihazlarda işlem yaptığınızda tüm Kindles’larında yüzde 20 indirim sunar, bu nedenle modellerin hiçbiri indirimli olarak mevcut olmadığında paradan tasarruf etmenin başka yolları da vardır.

Aralıktaki öne çıkan özellikler

Model Konfigürasyon Renk Normal Fiyat Satış Fiyatı Perakendeci
Model Konfigürasyon Renk Normal Fiyat Satış Fiyatı Perakendeci
Kindle (dördüncü nesil) 8GB (reklamlarla) Siyah veya beyaz $90 $55 Amazon
Kindle Paperwhite (dördüncü nesil) 8GB (reklamlarla) Siyah $130 $90 En İyi Satın Alma
Kindle Paperwhite Signature Edition Paketi 32GB (reklamsız) Siyah $270 $250 Amazon
Kindle Oasis (üçüncü nesil) Temel IhtiyaçLar Paketi 8GB (reklamlarla) Siyah, Mavi Kırmızı $320 $280 Amazon

Bu Amazon’un en uygun fiyatlı e-okuyucusudur ve bu nedenle genellikle 89,99 $ ‘a perakende satışa samaktadır. 2019’da piyasaya sürülen temel Kindle, ön ışık, 8GB depolama alanı içerir ve reklam desteği olsun veya gelmesin gelir. Önceki modellerle aynı 167ppi çözünürlüğe sahip olmasına rağmen, en son temel Kindle önceki modellere göre biraz daha yüksek bir kontrasta sahiptir.

Şu anda Amazon, Target ve Best Buy’da 54,99 $ karşılığında kilit ekranı reklamlarına sahip 10. Reklamsız bir tane istiyorsanız, Amazon’da 74,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Kindle modellerinden birini Amazon’dan satın alırsanız, ek ücret ödemeden üç aylık Kindle Unlimited alırsınız.

E-okuyucu için ek aksesuarlardan biraz tasarruf etmek istiyorsanız, Amazon’un Kindle Essentials Paketi Amazon’da 84,97 $ ‘dır (normal fiyatından 50 $) ; siyah veya beyaz reklam destekli kindle, üç basılı kapaklardan biri ve bir güç adaptörü içerir.

Amazon Kindle (2019)

Amazon’un artık ekran için bir ön ışık içeren en uygun fiyatlı e-okuyucusu. Bluetooth kulaklık desteği de sunan tablet, selefinden biraz daha rahat tutuyor.

Giriş seviyesi Kindle ve Oasis modelleri 2019’da yenilenme alan tek modeller değildi. Amazon ayrıca, dijital kitapları 109,99 $ (standart MSRP’deki temel Kindle’dan 20 $ daha fazla) tercih eden genç okuyucular için yaşa uygun içerik sağlayan bir Kindle Kids Edition Bundle’ı duyurdu ve yayınladı.

Kindle Kids Edition beş öğeden oluşur: cihaz, bir kasa, iki yıllık genişletilmiş değiştirme garantisi (cihazın kırılması durumunda) ve bir yıllık Amazon Kids Plus hizmeti. İkincisi, ebeveynlerin çocuklarına çocuk dostu kitaplardan oluşan dijital bir kütüphaneye erişim izni vermelerini sağladığından, çocuk dostu kalıpların yanı sıra cihazın en büyük satış noktasıdır. Percy Jackson ve The Hobbit hiçbir ek ücret ödemeden. Şu anda yalnızca Amazon ve Best Buy’da tam perakende fiyatı olan 109,99 $ karşılığında kullanılabilir, ancak geçen ay Kara Cuma ve Siber Ay boyunca 60 $ ‘a düştüğünü gördük.

Kindle Çocuk Sürümü

Amazon Kids Plus’a bir yıllık üyelik içeren çocuk dostu paket.

Amazon’un en yeni Kindle Paperwhite modeli, USB-C desteği, daha uzun pil ömrü ve daha büyük, 6,8 inç ekran ile birlikte gelen 11. Ancak yeni e-okuyucunun ne kadar yakın zamanda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, henüz bir ton indirim görmedik. Neyse ki, hala sık sık mevcut olan son nesil modeli alabilirsiniz fveya standart perakende fiyatından çok daha az.

2021 Kindle Paperwhite üç ana yapılandırmada geliyor: 139,99 DOLARA reklam içeren 8GB’lık bir model, 159,99 DOLARA reklamsız 8GB ve 189,99 DOLARA 32 GB Signature Edition. İkincisi standart Paperwhite ile aynıdır, ancak Qi kablosuz şarj ve gerektiğinde arka ışığı otomatik olarak ayarlayacak bir sensöre sahiptir. Amazon ayrıca, yukarıda belirtilen Kindle Kids Edition gibi çocuk dostu bir kapak, iki yıllık uzatılmış değiştirme garantisi ve bir yıllık Amazon Kids Plus ile birlikte gelen 159,99 $ karşılığında kindle Paperwhite Kids Edition’ı piyasaya sürmüştir. Tüm 2021 modelleri, su geçirmez bir tasarıma ve Sesli sesli kitap desteğine sahip olmaları nedeniyle 2018 modeline de benzer.

Şu anda, temel Kindle Paperwhite’ın hem reklam destekli hem de reklamsız yapılandırmaları Amazon’dan yalnızca tam perakende fiyatı olan 139,99 DP’den başlayan fiyatlarla kullanılabilir. 32 GB, reklamsız Signature Edition, 249,97 $ karşılığında indirimli bir paketin bir parçası olarak kullanılabilir, ancak bir “mantar” kapağı ve kablosuz şarj yuvası da içerir.

Kindle Paperwhite (8GB, 2021)

Amazon’un yeni Kindle Paperwhite’ı, gece okuma için ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip 6,8 inç E Mürekkep ekrana sahiptir. Ayrıca daha hızlı bir işlemciye, ek pil ömrüne, IPX8 su yalıtıma ve son olarak bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

Kindle Paperwhite Signature Edition paketi

Premium Kindle Paperwhite Signature Edition, yeni temel modelle aynı tasarım ve performansı sunar, ancak daha fazla depolama alanı, otomatik ışık sensörü ve Qi kablosuz şarj ile. Amazon’un burada vurgulanan mevcut paketi, kablosuz şarj yuvası ve mantar kutusuyla birlikte geliyor.

Şu anda 2021 Kindle Paperwhite’da fiyat indirimi olmasa da – uygun bir takasla alabileceğiniz yüzde 20 indirim için tasarruf edin – Best Buy son nesil modelin fiyatını düşürdü. Şu anda, perakendeci 8GB Kindle Paperwhite’ı orijinal liste fiyatından 40 $ ‘lık serin bir 89.99 $ reklam desteği ile sunuyor.

Bir deri kılıf ve güç adaptörü için ödeme sakıncası yoksa, Amazon şu anda 159,97 $ ‘lık reklamlara sahip 8GB e-okuyucuyu veya 189,97 $ ‘lık reklamları olan 32GB okuyucuyu içeren Kindle Paperwhite Essentials Bundle’ını da indirime sokmaktadır. Suzanne Collins’in Açlık Oyunları üçlemesinin hayranıysanız Amazon, Kindle Paperwhite, güç adaptörü ve Mockingjay emblazoned kapak içeren bir paket de sunuyor. Şu anda reklam destekli iki yapılandırma ve renkte mevcuttur: 159,97 ABD doları karşılığında 8 GB sürüm ve 189,97 ABD doları karşılığında 32 GB varyant, her ikisi de 20 USD tasarruf etmenizi sağlar.

Kindle Paperwhite (8GB, 2018)

Su geçirmez olan ve önceki yinelemeye göre daha iyi bir ekran ve geliştirilmiş pil ömrü içeren Paperwhite e-okuyucunun dördüncü nesli.

Kindle Oasis, 250 dolardan başlayan fiyatlarla en pahalısı. Cihaz, 8GB veya 32GB olmak üzere iki depolama konfigürasyonunda gelir ve diğer modeller gibi, kilit ekranında reklamlı veya reklamsız alabilirsiniz.

2019 Kindle Oasis önceki modele çok benziyor. Su geçirmez, 7 inç, 300ppi E Mürekkep ekranını korur ve Bluetooth üzerinden Sesli sesli kitapları destekler. Ancak, önceki modellerin aksine, renk sıcaklığını sarı tonlu bir ekrana ayarlayabilir ve geceleri okumayı kolaylaştırır.

Geçmişte, 8GB Kindle Oasis’in 174.99 $ ‘a kadar düştüğünü gördük, bu da bu yapılandırma için şimdiye kadarki en düşük seviye. Şu anda sadece Oasis’in kendisi hakkında herhangi bir anlaşma olmasa da, yapılandırmalar Amazon’da 249,99 dolardan başlıyor ve üç ücretsiz Kindle Unlimited ayı içeriyor. 8GB, reklam destekli Oasis 249,99 $ ve reklamsız olan 269,99 $ ‘dır. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, 32GB sürümü reklamlarla 279,99 USD veya reklamsız 299,99 USD’dir.

Amazon şu anda normal liste fiyatından 30 $ karşılığında bir Essentials Paketi sunuyor. 8GB, reklam destekli yapılandırmayı $ 279.97 kadar düşük bir karşılığında veya 32GB varyantını $ 309.97 karşılığında alabilirsiniz, her ikisi de deri kapak, güç adaptörü ve üç aylık Kindle Unlimited ile birlikte gelir.

Kindle Vahası (8GB)

Amazon’un amiral gemisi e-okuyucusu artık daha sıcak bir ekrana sahip ve geceleri veya çeşitli aydınlatma koşullarında okumayı kolaylaştırıyor. Ayrıca Paperwhite gibi IPX8 su geçirmezdir.

Kindle Oasis (üçüncü nesil) Temel IhtiyaçLar Paketi

Amazon’un üçüncü nesil Oasis’i IPX8 suya dayanıklılık ve geceleri veya çeşitli aydınlatma koşullarında okumayı kolaylaştıran daha sıcak bir ekran içerir. İndirimli Essentials Bundle deri kapak ile paketlenmiş olarak gelir, bir power adaptörü ve üç aylık Kindle Unlimited.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.