Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

En İyi 8 Web Sitesi Hızı ve Performans Testi Aracı

En İyi 8 Web Sitesi Hızı ve Performans Testi Aracı

Web yöneticilerinin ve SEO’nun web sitesi performansı söz konusu olduğunda sorduğu en yaygın sorulardan ikisini yanıtlayan çevrimiçi araçlar vardır:

  • Web sitem ne kadar hızlı?
  • Web sitesi performansını nasıl iyileştiririm?

Bu soruları yanıtlamak için birçok web sitesi izleme programı mevcuttur.

Doğal olarak, en iyi aracı elde etmek için biraz para harcamanız gerekir. Yine de ücretsiz alternatifler, yeni kurulan küçük şirketler için uygun performans izleme olanağı sunar. Sunucu yanıt süresinin test edilmesi, izleme sürecinin büyük bir parçasıdır. listesi yaptık web sitesi hızını ve performansını test etmek için en iyi araçlar.

web sitesi optimizasyonu ve hız testi araçları

Web Sitesi Yükleme Hızını Test Etmek İçin En İyi Araçlar:

  1. Google PageSpeed ​​Insight (ücretsiz)
  2. GTMetrix (ücretsiz ve ücretli)
  3. Site 24×7 (ücretsiz ve ücretli)
  4. Web Sayfası Testi (ücretsiz)
  5. Varvy Sayfa Hızı Optimizasyonu (ücretsiz)
  6. Pingdom (ücretsiz ve ücretli)
  7. Çalışma süresi (ücretli)
  8. Site denetleyicisi (ücretli)

1. Google PageSpeed ​​Insight

google sayfa hızı bilgisi

Google Sayfa Hızı Analizi mükemmel bir ücretsiz sayfa hızı test aracıdır.

Kontrol etmek istediğiniz sayfanın URL’sini girdiğinizde, size sayfa hızı için genel bir puan verir. Bu puana göre, web sayfasının hızlı mı, ortalama mı yoksa yavaş mı olduğunu söyler. Kazanabileceğiniz iki farklı puan vardır – biri web sitesinin mobil performansına, diğeri ise masaüstü performansına bağlıdır. En önemlisi, araç, yanıt süresinin nasıl optimize edileceğine dair tavsiyeler sağlar.

2. GTMetrix

GTmetrix

GTmetrix çevrimiçi bir uygulamadır web sayfası hızını test etmek için. Bir ücret ve hatta kayıt olmadan sayfa performansı hakkında ücretsiz bilgi sunar. Sadece web sitesini ziyaret edin, analiz etmek istediğiniz sayfanın URL’sini kopyalayın ve sonuçları görün. Daha ayrıntılı izlemeye ihtiyacınız varsa, ücretsiz bir hesap oluşturun veya ücretli sürüme kaydolun.

Sonuçlar, sayfa hızı ve YSlow (sayfanızın neden yavaş olduğunu söyleyen bir araç) için A’dan F’ye kadar notlarla temsil edilen performans puanlarını içerir. Ayrıca GTmetrix, sayfa yükleme süresi, toplam boyutu ve istek sayısı gibi sayfa ayrıntılarını sağlar.

3. Site 7/24

site24x7

Site 7/24 küçük veya premium planlarla birlikte ücretsiz bir sürüm sunan Pingdom’a bir alternatiftir.

Bu bütçe dostu araç şunları sağlar: web sitesi, ağ, sunucu ve uygulama izleme. Gerçek kullanıcı izleme için kullanıcı geri bildirimi de dahildir. Windows, Linux, FreeBSD ve OS X’te kullanabilirsiniz. Ücretli plan, beş tam sunucu monitörünü ve ayda 50 uyarıyı kapsar. Ücretsiz sürüm, 5 sunucu çalışma süresi monitörü ve ayda on uyarı ile sınırlıdır.

4. Web Sayfası Testi

web sayfası testi

Web Sayfası Testi dünyanın çeşitli yerlerinden hız testleri yapan ücretsiz bir test aracıdır.

Kullanıcının somut sonuçlar elde etmesi için tarayıcı türü, cihaz, bağlantı hızı ve önbellek durumunu dikkate alır. Gelişmiş ve anlaşılır test, görsel karşılaştırma ve traceroute incelemesi sunar.

Gelişmiş testler, çalıştırmak istediğiniz test sayısına karar vermenize, web sayfasının ilk ve tekrarlı görünümüne sahip olmanıza ve yüklemenin görsel ilerleyişini gösteren bir video çekmenize olanak tanır.

5. Varvy Sayfa Hızı Optimizasyonu

varvy sayfa hızı optimizasyonu

Varvy Sayfa Hızı Optimizasyonu hızı optimize etmek için kullanılan ücretsiz, çevrimiçi bir araçtır.

Web sayfası URL’sini girdikten sonra size bir özet ve 5 bölümlük bir rapor verir. Rapor, kaynaklarınızı, CSS dağıtımını, JavaScript kullanımını, hizmetleri ve sayfa hızı sorunlarını inceler. Varvy’de faydalı kaynak makaleleri ve öğreticiler var performansı artırmanıza yardımcı olmak için. Araç ayrıca SEO ve mobil optimizasyon kılavuzlarına ayrılmış eksiksiz bir bölüme sahiptir.

6. Pingdom

pingdom web sitesi performans izleme

pingdom işletmeler için en iyi performans izleme hizmetlerinden biridir.

Dakika bazında web performansı izleme ve çalışma süresi uyarıları sağlar. Araç, SMS veya e-posta bildirimleriyle sayfa hızı ve performans beklentileri hakkında derinlemesine bilgi verir. Ancak, ücretsiz bir sürümü yoktur. Bir abonelik taahhüt edip etmeyeceğinizden emin değilseniz, 14 günlük ücretsiz denemesini kullanmayı deneyin.

7. Çalışma Süresi

çalışma süresi izleme aracı

çalışma süresi web siteleri, sunucular ve etki alanları için bir izleme aracıdır. Sunucu izleme, sayfa hızı izleme, gerçek kullanıcı izleme ve diğer hizmetler için yazılım sunar.

Hiçbiri ücretsiz olmayan, aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı planı vardır. Öne çıkan, altı kıtada 1 dakikalık aralıklı izlemesidir. Temel plan yalnızca 20 çek içerirken, Kurumsal plan 500’e kadar çek sunar. Platform 21 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Aracı test etmek ve işletmeniz için iyi bir yatırım olup olmadığına karar vermek için kullanın.

8. Site Denetleyicisi

sitechecker web sitesi SEO analiz aracı

site denetleyicisi bir web sitesinin kapsamlı analizi ve optimizasyonu için çok işlevli bir SEO platformudur. Web sitesi tarayıcısı, site izleme, geri bağlantı izleyici, web etki alanı hız denetleyicisi vb. gibi kapsamlı bir web sitesi denetimi gerçekleştirebileceğiniz araçlar sunar.

Araçların çoğu ücretli abonelik gerektirir, ancak Sitechecker ayrıca kredi kartı bilgisi istemeden 7 günlük ücretsiz deneme sunar. Araçlar, her seferinde bir URL’yi veya tüm etki alanını analiz edebilir. Optimizasyon ipuçlarının yanı sıra ayrıntılı bir rapor sunarlar.

Çözüm

Bu araçlar sayesinde web sitenizin hızını ve performansını izleyebilirsiniz.

Tüm olasılıkları ve sunduklarını araştırın. Ücretsiz denemelerden yararlanın. Ardından, ihtiyaçlarınız için hangi yazılımın en iyi olduğuna karar verin.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.