Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Elon Musk, bu yıl 11 milyar doların üzerinde vergi ödeyeceğini söyledi

Elon Musk, bu yıl 11 milyar doların üzerinde vergi ödeyeceğini söyledi

Tesla CEO’su Elon Musk, 2021’de 11 milyar doların üzerinde vergi ödemeyi bekliyor bir tweette söyledi. Rakam, geçen hafta CNBC’nin Musk’ın bu yıl eyalet ve federal vergiler için zaten 7 milyar dolar ödediğini ve 1 Ocak’a kadar 5 milyar dolar daha ödeyeceğini tahmin ettiği bir raporla kabaca aynı doğrultuda. CNBC, rakamların “şimdiye kadarki en büyük vergi faturasını” temsil edebileceğini söyledi.

Açıklama, Musk ve diğer milyarderlerin ödedikleri vergi miktarıyla ilgili artan bir incelemeyle karşı karşıya kaldıkları sırada geldi. Olarak CNBC Musk, Tesla CEO’su rolünde maaş veya nakit ikramiye almadığını ve bunun yerine hisse senedi ödülleriyle tazmin edildiğini açıklıyor. Paraya ihtiyacı olduğunda, aynı vergi yükümlülüklerini taşımayan hisse senetlerini teminat olarak kullanarak borç alabilir.

Bu yılki en büyük fark, Musk’ın Kasım ayı başlarında milyarlarca değerinde Tesla hissesini satmaya başlaması ve bu da CNBC’ye göre yüzde 53’ün üzerinde bir birleşik vergi oranı ödemeyi içeriyor. Karar görünüşte bir sonucuydu. Kasım ayında yapılan Twitter anketi, kullanıcıların Musk’a Tesla hissesinin yüzde 10’unu satması için oy verdiği.

Ancak gözlemciler, Musk’ın gelecek yıl sona erecek hisse senedi opsiyonları için ne olursa olsun büyük bir vergi faturası ödemek zorunda kalacağını kaydetti. Musk, Ağustos 2022’ye kadar beklemek yerine şimdi hisse senedi opsiyonlarını kullanmayı seçerek, Demokrat’ın Build Back Better faturası kapsamında getirilen daha yüksek vergi oranlarından kaçınabilir.

Bu senenin başlarında, ProPublica Musk’ın 2018’de sıfır federal gelir vergisi ödediğini ve servetinin 13,9 milyar dolar artmasına rağmen son dört yılda sadece 455 milyon dolar vergi ödediğini bildirdi. Bu yılki Kod Konferansında konuşan Musk, bir önceki yıl fazla ödediği için vergilerinin 2018’de sıfır olduğunu söyledi.

Musk, ödeyeceği iddiasında haklı gibi görünse de”tarihteki herhangi bir Amerikalıdan daha fazla vergi” 2021’de, oldukça farkla dünyanın en zengin insanı olduğu bildirildiği için bu pek de sürpriz olmamalı. Musk’ın net servetinin şu anda 243 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. BloombergMilyarderler Endeksi, 195 milyar dolar ile Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’tan neredeyse 50 milyar dolar daha fazla.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.