Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Elenas Modelleri Hakkındaki Gerçek

Elena Petrova, Batılı erkeklerin Rusya ve Doğu Avrupa’dan kadınları bulup evlenmelerine yardım etmeye adanmış elenasmodels olarak bilinen flört web sitesini kurdu. Esasen kendisi bir “Mail Order Gelin” olduğundan, uluslararası flört ve evlilik hakkında konuşmak için oldukça niteliklidir. Süper başarılı bir yabancı evlilik ve flört işi yaratarak bilgi ve deneyimini daha da paylaştı. Aynı zamanda gözleri yormayan biri olduğu için, söylendiği gibi, dünyanın dört bir yanındaki erkekler, her bakımdan kraliyet ikramiyesini kazanan Batılı kocasını tebrik etmeli!

Ama Elena hakkında yeterince, yabancı ülkelerden kadın arayan çoğu Batılı erkeğin gerçekten bilmek istediği şey, onlar için ne yapabileceği? Pek çok uluslararası evlilik ve flört sitesi gibi onun hizmeti de Batılı erkeklere, aksi takdirde tanışamayacakları yabancı bayanlarla tanışmanın bir yolunu sunuyor. Bundan daha iyi bir sebep olmasa bile, Batılı adamlar onun işine bir şans verse iyi olur. Sonuçta, erkeklerin o özel bayanla nerede buluşacakları hakkında hiçbir fikirleri yok.

Öte yandan, erkeklerin uluslararası romantizm bulma arzuları konusunda akıllı olmaları gerekir. Yapmaları gereken ilk şey kendilerini eğitmektir. Bunu yaptıklarında, Elena’nın Modelleri’nin kendilerine sunulan tek bir flört sitesi olduğunu anlayacaklar. Sadece her biri kendi benzersiz kadın grubuna sahip olan başka uluslararası arkadaşlık siteleri değil, aynı zamanda belirli bölgelerde bulunan evlilik ajansları ve belirli bölgelere özgü mükemmel sade eski düzenli arkadaşlık siteleri de var. Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler.

İnternet üzerinden Batılı erkeklere sunulanlara ek olarak, bir erkeğin kendi seçtiği ülkede doğru yolu bildiği sürece yabancı bayanlarla tanışabileceği eşit derecede faydalı yollar vardır. Ayrıca, erkeklerin, bu bölgelerdeki mevcut kadınların %1’inden daha azının bir web sitesinde, bırakın yabancı bir eş, eş arayanlar olduğunu unutmamaları gerekir. Gerçek şu ki, bu bölgelerdeki çoğu yabancı bayan bu flört ve evlilik hizmetlerini kullanmaktan utanıyor. Bu, bu web sitelerinin herhangi birinde yalnızca çok küçük bir yabancı kadın azınlığının olduğu anlamına gelir. Bu, Elenas Modelleri gibi sitelerin değerli olmadığı anlamına gelmez. Bu sadece, Batılı erkeklerin yabancı bayanlarla çeşitli şekillerde tanışma konusunda açık fikirli olmaları gerektiği anlamına gelir.

Yukarıda bahsedilenleri özetlemek gerekirse, Batılı erkeklerin, duygusal ve finansal olarak yıpratıcı ve aynı zamanda zaman alıcı olabilecek olumsuz bir eylem planına girmeden önce kendilerini mümkün olduğunca eğitmeleri gerekir. Gerçeklerle iyi bir şekilde silahlandıklarında, erkekler muhteşem yabancı bayanlarla tanışmak için çeşitli teknikler kullanmalıdır. Son olarak, Batılı erkeklerin, ilk işlerine yeni başlamışlar gibi, bu farklı yöntemleri çok çalışması gerekiyor. Bir erkek hedeflerinde gerçekçiyse, ilgi duyduğu yabancı bayanlar hakkında kendini tam olarak eğitmişse ve çok çalışıyorsa, aradığı şeyi mutlaka bulacağından emindir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.