Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Eğri bir ızgara yanılsaması oluşturma

Eğri bir ızgara yanılsaması oluşturma

Bu yazımızda biraz eğleneceğiz! Bu optik illüzyona ulaşmanın 100 yolu olmalı ve ben sizinle sadece kendi düşüncelerimi paylaşacağım ama sizi kendi tarzınızı denemeye teşvik edeceğim. Demoyu deneyin Ve kaynağı görüntüle.

Videoyu tercih ederseniz, işte bu gönderinin bir YouTube versiyonu:

genel bakış #

Bu illüzyonun adı, Kafe Duvar İllüzyonu. Hiçbir yerde eğri çizgi yoktur, ancak gözlerimiz eğimleri algılar. İnanması zor olabilir ama onu yeniden inşa etmek kesinlikle illüzyonun ötesini görmenize yardımcı olacaktır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.