Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Eero, bir Wi-Fi 6E ağ ağ sistemi başlatmaya yakın olabilir

Eero, bir Wi-Fi 6E ağ ağ sistemi başlatmaya yakın olabilir

Amazon’un sahip olduğu Eero, Eero 6 Plus ve Eero Pro 6E olarak adlandırılan cihazlar için bu hafta yeni FCC başvuruları ortaya çıktığından, yakında yeni yönlendiricileri duyurmaya yakın görünüyor. Pro’nun 6E markası, Wi-Fi 6E’yi destekleyeceğini, yani daha hızlı bağlantılar için 6GHz spektrumundan yararlanabileceğini gösterebilir.

Yönlendirici üreticileri yavaş yavaş Wi-Fi 6E özellikli ağ yönlendiricileri piyasaya sürüyorlar, ancak bazıları oldukça pahalıydı, örneğin Netgear’dan bu 1.500 dolarlık Orbi sistemi ve Linksys’in 1.200 dolarlık seçeneği gibi. Eero’nun 6E özellikli sisteminin ne kadara mal olabileceğini bilmesek de, Eero 6 Pro için 3’lü paketin 599 dolardan piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, bu seçeneklerden daha uygun olabilir.

Yeni yönlendirici adları, dosyalarda bulunan Eero etiketlerinde görünür. Etiketlerde, Eero 6 Plus’ın model numarası R010001 iken, Eero Pro 6E’nin model numarası S010001’dir – her ikisi de google’da arattığımda şu anda mevcut cihazlar olarak görünmüyordu. Yeni adlar, bu yönlendiricilerin daha yinelemeli yükseltmeler olabileceğini veya şu anda mevcut olan Eero 6 ve Eero Pro 6’nın yanına yerleştirilebileceğini öne sürüyor.

İşte Eero 6 Plus’ın etiketi.
Resim: FCCID.io

Ve Eero Pro 6E için olanı.
Resim: FCCID.io

Amazon ve Eero, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.