Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

eBay yanlışlıkla ‘az sayıda’ kullanıcıyı askıya aldı

eBay yanlışlıkla ‘az sayıda’ kullanıcıyı askıya aldı

eBay, 3 Aralık’ta belirtilmeyen sayıda kullanıcıyı yanlışlıkla askıya aldı. Platform o zamandan beri olayı kabul etti ve yanlışlıkla askıya alınan kullanıcıların sorunu çözebilmeleri için bir bildirim aldıklarını belirtti.

Sosyal medyadaki kullanıcılar, platformdaki herhangi bir kuralı bilerek ihlal etmemelerine rağmen Cuma günü eBay’den askıya alındıklarını bildirmeye başladı. r / ebay’deki tüm Reddit iş parçacığı soruna adanmıştır ve orijinal gönderi o zamandan beri silinmiş olsa da, düzinelerce diğer kullanıcı kendi deneyimlerini konuya ekledi. Bir kullanıcı, çoğu diğer yorumlarla yankılanan durumla ilgili kendi hesabını açıklar:

Temyiz şansı olmadan bu gece askıya alındı, internetten bir konuşma yaptı ve kadın bana bunun tartışılmayacağını söyledi ve sonra da önümü kesti. 1999’dan bu yana üye, %100 olumlu, yıllardır hiçbir şey satmadı, anlaşmazlık yok, son bir ay içinde hiçbir sorun olmadan 5 küçük ürün satın aldı.

Diğer kullanıcılar, eBay’in satın aldıkları ve aldıkları ürünlerle ilgili tekliflerini iptal ettiğini iddia ediyor, bunlardan bazıları kullanıcıların doğrudan satın alabileceği “Şimdi Satın Al” öğeleriydi. Bu yasakların gerekçesine gelince, kullanıcılar şirketten “eBay topluluğunu riske attıklarını” söyleyen bir e-posta aldıklarını söylüyorlar. Bazı kullanıcılar, eBay’in müşteri hizmetleriyle bu konuda iletişime geçtiklerinde yasaklarının onaylandığını ve onlara daha fazla bilgi verilmediğini iddia ediyor.

Reddit dışında, Kullanıcı genelinde Heyecan ayrıca 3’ünde gerçekleşen rastgele uzaklaştırmalardan da şikayetçi oldu. Ertesi gün, eBay bazı raporlara yanıt verdi ve kullanıcıların sorunu çözmek için @AskeBay Twitter hesabını bilgileriyle DM edebileceklerini belirtti.

eBay sözcüsü Trina Somera yaptığı açıklamada, “3 Aralık’ta, az sayıda eBay hesabı yanlışlıkla askıya alındı,” dedi. The Verge. “Sorun çözüldü ve harekete geçmesi gereken tüm kullanıcılar bilgilendirildi. Bunun neden olabileceği her türlü endişeden üzüntü duyuyoruz.”

eBay sorunu kabul etse de, bunun neden gerçekleştiğinin yanı sıra kaç kullanıcının yanlışlıkla askıya alındığını hala bilmiyoruz. Ancak, kitlesel askıya almaların eBay’in algoritmasıyla ilgili bir tür hatadan kaynaklanmış olabileceğini tahmin edebiliriz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.