Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Düşük gelirli Amerikalılar için daha ucuz internet programı bugün başlıyor

Düşük gelirli Amerikalılar için daha ucuz internet programı bugün başlıyor

Bugünden itibaren, uygun ABD sakinleri, yeni Uygun Fiyatlı Bağlantı Programı kapsamında internet faturaları için yardım başvurusunda bulunabilirler. Program, Kasım ayında kabul edilen iki taraflı altyapı yasasından 14.2 milyar dolar ile bugün başladı.

Haneler, internet hizmet faturalarından ayda 30 dolara kadar indirim yapmak için başvurabilirler. Nitelikli Kabile topraklarındaki haneler için indirim ayda 75 ABD Dolarına kadardır. Program, özellikle tarihsel olarak çevrimiçi olmak için daha fazla engelle karşılaşan topluluklarda, evde erişimi olmayan milyonlarca insanın internete bağlanmasına yardımcı olabilir.

Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından hazırlanan bir rapora göre, 2017 yılında Kabile topraklarında yaşayan insanların neredeyse üçte biri evlerinde yüksek hızlı internetten yoksundu. Bu, yüksek hızlı internet erişimi olmayan şehir sakinlerinin sadece yüzde 1,5’iyle karşılaştırılıyor. Sınırlı altyapıya ek olarak, maliyet genellikle başka bir engeldir. Amerika Birleşik Devletleri, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) tarafından incelenen 35 ülke arasında ikinci en yüksek genişbant maliyetine sahiptir. ABD Sayım Bürosu’na göre, Amerikan Kızılderilileri ve Alaska Yerlileri, ABD’deki herhangi bir ırk grubu arasında en yüksek yoksulluk oranına sahipler.

Uygun Fiyatlı Bağlantı Programına başvurmak için bile birinin çevrimiçi olabilmesi gerekir. Posta yoluyla başvuru yapmak veya yazdırmak için ACPBenefit.org’u ziyaret etmeleri gerekir.

Uygun Fiyatlı Bağlantı Programına hak kazanan kişiler, katılımcı sağlayıcılardan (T-Mobil, AT&T ve Verizon dahil) bir dizüstü bilgisayar, tablet veya masaüstü bilgisayar için bir defaya mahsus 100 ABD doları tutarında indirim almaya hak kazanabilir.

Uygun Fiyatlı Bağlantı Programı, temel olarak, COVID-19 salgını sırasında Amerikalılara yardım etmek için başlatılan geçici Acil Durum Geniş Bant Fayda Programının uzun vadeli bir ikamesidir. Bu program, haneler için ayda 50 dolarlık daha yüksek bir indirim sunuyordu. olumsuzluk Kabile topraklarında yaşayan ve 1 Mart 2022’ye kadar devam edecek.

Ödeme bazı haneler için daha düşük olsa da, FCC kimlerin başvurabileceğine ilişkin kriterleri genişletti. WIC’ye (kadınlar, bebekler ve çocuklar için gıda yardımı programı) uygun olmak artık bir haneyi Uygun Fiyatlı Bağlantı Programı için uygun hale getiriyor. Ve federal yoksulluk yönergelerinin yüzde 200’ünde veya altında bir gelire sahip bir hane de yeni uygun.

ABD’deki dijital uçurumu kapatma yolunda daha fazla fon var. 1 trilyon dolarlık yeni altyapı yasası, geniş bant erişimini artırmak için 65 milyar doları içeriyor. Biden yönetiminin bilgi formuna göre, 30 milyondan fazla Amerikalı yeterli geniş bant altyapısı olmayan bir yerde yaşıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.