Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

DuckDuckGo, gizlilik odaklı e-posta hizmetini herkese açıyor


Bir cep telefonunda DuckDuckGo uygulaması

DuckDuckGo, kendi ‘MuckleMcDuckle.com’ e-posta adresini almak isteyen herkese ‘E-posta Koruması’ hizmetini açtı.

Ücretsiz hizmet şu anda kapalı beta olarak başlatıldı. Temmuz 2021ve hala beta aşamasındayken, internet şirketi zamanının geldiğine emindi. yaygın olarak kullanılabilir hale getirmek halka.

Aynı zamanda DuckDuckGo, e-posta hizmetinin izleme önleme sistemini, doğrudan yanıt işlevini ve gömülü bağlantılar için akıllı şifrelemeyi geliştiren yeni özellikler sunar.

E-posta Koruması Nedir?

E-posta Koruması, DuckDuckGo’nun e-postaları kullanıcının normal gelen kutusuna düşmeden önce reklam ve profil oluşturma izleyicilerinden ayıran özel e-posta yönlendirme çözümüdür.

E-postaları aldıktan sonra, kullanıcılar ayrıca kaç tane izleyicinin kaldırıldığı, hangi şirketlerin enjeksiyonlarından sorumlu olduğu ve daha fazlası hakkında kısa bir rapor görecekler.

DuckDuckGo, beta programını bir yıl boyunca çalıştıran raporları, test kullanıcısının iletişimlerindeki tüm e-postaların %85’inden fazlasının izleyici içerdiğini ortaya koydu.

E-posta Koruması nasıl çalışır?
Gelen mesajlarda e-posta izleyicileri (ÖrdekDuckGo)

Hizmet, kullanıcılara benzersiz bir ‘MuckleMcDuckle.com’ adresi tahsis edilmiş olsa da, Duck e-posta adresine taşınmak zorunda kalmadan kullanılabilir.

Ayrıca, E-posta Koruması, kullanıcılara yüksek spam riski oluşturan sitelerde kullanmaları için sınırsız tek kullanımlık özel adresler sağlayabilir ve istenmeyen postaların kontrolden çıkması durumunda devre dışı bırakılır.

Tek kullanımlık adresler, veri ihlallerinin ve maruz kalmanın sonuçlarını en aza indirmek için de kullanılabilir.

Hizmetten geçen mesajlar satıcı tarafından saklanmazken, operasyonel nedenlerle tutulan küçük hesap ve yönlendirme bilgileri, hesabın kapatılmasından sonraki 30 gün içinde silinir.

Sürümün bir parçası olarak yeni özellikler

Beta sürümünün herkese açılmasıyla birlikte DuckDuckGo, yeni özellikler ve iyileştirmeler de sundu.

İlk olarak, DuckDuckGo, komut dosyaları, resimler ve diğer medyalara ek olarak bağlantıları içerecek şekilde izleyici engelleme özelliğini genişletti. Örneğin, reklamcılar ve kimlik avı kitleri, hangi URL’lerin tıklandığını izlemek için genellikle bağlantı izleyicileri kullanır.

İkinci olarak, yeni bir ‘Akıllı Şifreleme’ sistemi, e-posta yazarı HTTP kullansa bile, gömülü bağlantılara tıklayan kullanıcıları otomatik olarak hedef sitenin HTTPS sürümüne yönlendirir.

Bağlantı şifreleme sistemi
Akıllı bağlantı şifreleme sistemi (ÖrdekDuckGo)

Üçüncü ek, gönderenin anonimliğinin istendiği durumlarda yardımcı olabilecek, Duck adreslerinden gönderme veya yanıtlama yeteneğidir.

Son olarak, DuckDuckGo, yönlendirme adreslerini hızlı bir şekilde yapılandırmak, anında değişiklik yapmak, hesap ayarlarını yönetmek ve daha fazlası için kullanıcı dostu bir kontrol paneli ekledi.

Yeni hizmet panosu
Yeni hizmet panosu (ÖrdekDuckGo)

DuckDuckGo E-posta Korumasına kaydolmak için, tarayıcı uzantısıetkinleştirin ve “ördekduckgo.com/e-posta“Yeni bir hesap için kaydolmak için.

Mobildeyseniz, uygulamanın en son sürümünü aşağıdakiler için yükleyebilirsiniz: Android veya iOSbaşlatın, Ayarlar’a gidin ve E-posta Koruması’nı seçin.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.