Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

DuckDuckGo, gizlilik odaklı bir masaüstü tarayıcı üzerinde çalışıyor

DuckDuckGo, gizlilik odaklı bir masaüstü tarayıcı üzerinde çalışıyor

Aynı adı taşıyan gizlilik odaklı arama motoruyla en iyi bilinen şirket olan DuckDuckGo, tüm web deneyiminizde izlenmekten kaçınmaya aynı odağı getirmesi gereken bir masaüstü tarayıcı üzerinde çalışıyor. DuckDuckGo CEO’su Gabriel Weinberg, blogunda yer alan bir gönderide, yaklaşmakta olan tarayıcının nasıl görüneceğine dair bir fikir veriyor ve tarayıcı uygulamasının mobil cihazlarda yaptığı gibi çalışmasını bekleyebileceğimizi belirtiyor.

Weinberg, masaüstü tarayıcısının, herhangi bir gizli güvenlik ayarını açmanıza gerek kalmadan varsayılan olarak “sağlam gizlilik koruması” sunacağını açıklıyor. Mobil uygulama gibi, masaüstü eşdeğeri, tüm tarama geçmişinizi, depolanan verileri ve sekmeleri tek bir tıklamayla anında silen aynı “Ateş” düğmesiyle birlikte gelir.

Aynı zamanda, Weinberg’in söylediğine göre, mobil cihazlarda olduğu gibi, “işletim sistemi tarafından sağlanan işleme motorları” etrafında inşa edilmiştir ve bu, daha düzenli bir arayüz oluşturacak ve ana akım tarayıcılarla gelen herhangi bir karmaşadan kurtulacaktır. Weinberg ayrıca tarayıcının ilk testlerinin Google Chrome’dan “önemli ölçüde daha hızlı” olduğunu gösterdiğini iddia ediyor.

Tarayıcı şu anda macOS üzerinde kapalı bir beta testinde, ancak Weinberg’den gelen bir tweet, DuckDuckGo’nun onu Windows için de hazırladığını ima ediyor. Masaüstü tarayıcının ne zaman herkese açık hale geleceğine dair bir haber yok.

Geçen ay DuckDuckGo, mobil tarama uygulaması için uygulamaların Android’deki kullanıcıları izlemesini engellemesi gereken yerleşik bir araç tanıttı. Temmuz ayında şirket, e-postalarınıza bağlı tüm izleyicileri ortadan kaldıracağını söyleyen bir e-posta koruma hizmeti başlattı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.