Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Downloading YouTube videos

Hello everyone, I’m about to buy a 14 terabyte hard drive to start my hoarding journey, and i wanted to ask about downloading YouTube videos. I’ve used youtube-dl to save about 200 videos in the past, but I want to know if there will be any legal repercussions if I mass download a few channels.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.

2 Yorumları

  1. As far as I know, it’s legal if you only download them for yourself, at least in my country. Nobody would go after you for that anyway. You should use yt-dlp. It’s more up to date and can download videos faster than youtube-dl, because it works around YouTube throttling the download speed.