Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

DoTerra Sadakat Ödül Puanları Açıklandı

doTerra sadakat ödül programını açıklamak için biraz zaman ayırmak istedim. Sadece yağları SEVDİM, aynı zamanda toptan satış hesabıyla doTerra’ya katılarak (buna Sağlık Avukatı olmak deniyor) ve perakende fiyatlarından %25 indirim alıyorum.

Sadakat ödül programında ne kadar çok yağ alırsam, o kadar çok yağı bedavaya alırım. Puanları konusunda son derece cömertler ve ben ÇOK FAZLA bedava yağ aldım.

Bir yıl için başlangıçta 35$’lık bir kayıt ücreti vardır ve sonraki yıllarda üyelik için 25$’a mal olur ve bununla birlikte ücretsiz bir şişe nane alırsınız.

Tüm yönleriyle kafamı toparlamam biraz zaman aldı, bu yüzden nasıl çalıştığı hakkında her şeyi netleştirmek istedim.

Sadakat Ödülleri Programının bir katılımcısı olarak, doTERRA ürünlerini satın almak için nakit olarak kullanılabilecek puanlar kazanmaya hemen başlayacaksınız. Kaydolduğunuzda hangi kiti satın aldığınıza bağlı olarak, aylık toplam Sadakat Ödülleri satın almalarınızın %30’una kadar kazanabilirsiniz! (Aşağıdaki şartlar ve koşullara bakın.)

Temel bir kit aldığım için %10’da başladım, ancak bir yıl sonra ürünler için kullanabileceğim ödül puanlarımın %30’unu geri alıyordum. Tekrar yapacak olsam, başlangıçta daha pahalı bir kit satın alabilirdim, böylece puan birikimini hızlı bir şekilde izleyebilirdim.

1-3. Ay: Puanların %10’u geri alınır

Ay 4-6: Puanların %15’i geri

7-9. Ay: Puanların %20’si geri alınır

10-12. Ay: Puanların %25’i iade edilir

13+ Ay: Puanların %30’u geri

Arka Ofis:

Arka uç ofisinizde nasıl çalışır, her ayın 1’inde bir satış şablonu ayarlarsınız, (Utah zamanı, doTerra merkez ofisinin bulunduğu yer burasıdır) ayın yeni bir ürününü yayınlarlar, bu yüzden almak için bu ücretsiz ürün için, o ayın 15’inden önce toplam 125 PV’den (puan değeri) fazla olan ürünleri sipariş etmeniz gerekir.

Genellikle ücretsiz ürünün yanı sıra bir üründe %10 indirim gibi başka fırsatları da vardır ve arada sırada 200PV’lik bir sipariş verme anlaşmaları olur ve başka bir ücretsiz ürün alırsınız, genellikle daha pahalı bir ürün.

Ayrıca, bir hafta boyunca bir BOGO anlaşması yürütecekleri ara sıra BOGO anlaşmaları da vardır (bir tane alana bir tane bedava).

Avustralya veya Yeni Zelanda’da yaşıyorsanız, Avustralya/Yeni Zelanda BOGO’suna katılabilirsiniz ve ABD’nin BOGO anlaşması varsa, satış şablonunuzdaki nakliye deponuzu ABD olarak değiştirir ve bu anlaşmaları da alırsınız.

Benim için döviz bozdurma AU$ karşısında en iyisidir, bu nedenle AU Warehouse’dan satın almak en ucuzudur, bazen ABD deposundan satın alırım ve AU Warehouse’da olmayan ürünleri alırım.

doTerra’nın yeni ürünler, özellikle yeni yağlar piyasaya sürmesi de çok heyecan verici.

Aşağıda önemli olan, ödül puanları almak için siparişinizin 50PV’yi geçtiğinden emin olmanız ve ayrıca birikmiş puanlarınızı en az 1PV sipariş vermiş olmanızdır.

Göründüğü kadar zor değil çünkü yağ satın almak çok heyecan verici.

(Unutulmaması gereken bir şey var, satış şablonunuzda her zaman 100PV’nin üzerinde olsun, bu sadece sizin üstünüzdeki Sağlık Savunucularına yardımcı olduğu anlamına gelir. Elbette bu ürünleri satın almak zorunda değilsiniz, siparişinizi verme zamanı geldiğinde değiştirirsiniz. )

şartlar ve koşullar

 • Puan kazanmak için minimum aylık Sadakat Ödülleri siparişi 50 PV

 • Minimum 1 PV* olan siparişler, hem Bağlılık Ödül seviyesini (%)† hem de önceden tahakkuk eden puanları koruyacaktır

 • Maksimum aylık puan biriktirme sınırı yok

 • Ödül puanları, veriliş tarihinden 12 ay sonra sona erer

 • Ödül puanları yalnızca tam PV ürünleri satın almak için kullanılabilir

 • Ödül puanları telefonla (1-800-411-8151) veya yeni alışveriş sepetinde çevrimiçi olarak kullanılabilir.

 • Geri ödeme siparişlerinin PV’si yok

 • 3 ABD doları tutarında bir geri ödeme ücreti, geçerli vergiler ve nakliye ve taşıma ücretleri uygulanacaktır.

 • Ödül puanlarının kullanılabilmesi için 60 gün boyunca bir LRP katılımcısı olmalıdır

 • Tüm ödül puanları ve yüzdesi, LRP iptali ile hemen iptal edilecektir.

 • Ödül puanlarının nakit kullanım değeri yoktur ve devredilemez

 • LRP puanları ile satın alınan ürünler yeniden satılamaz

 • LRP siparişinin iptali, 1-800-411-8151 numaralı telefondan Üye Hizmetleri aranarak yapılmalıdır.

* Bağlılık Ödülleri siparişleri, Ödül Puanları kazanmak için tek sipariş başına 50 PV’yi aşmalıdır.

* Sadakat Ödülü seviyelerini (%) ilerletmek için Sadakat Ödülleri siparişleri tek bir sipariş başına 50 PV’yi aşmalıdır.

SADAKAT ÖDÜLLERİ HIZLI PARÇA

Bir Doğal Çözüm Kiti ile kaydolan ve bir sonraki ay* 100 PV Bağlılık Ödülü siparişi veren Yeni Sağlık Savunucuları şunları alacak:

 • 100 LRP puanı

 • LRP puan tahakkukunu %15’ten başlatın

Her Yağ Kitine kaydolan ve bir sonraki ay* 100 PV Bağlılık Ödülü siparişi veren Yeni Sağlık Savunucuları şunları alacak:

 • 200 LRP puanı

 • LRP puan tahakkukunu %20’den başlatın

Bir Elmas Kit ile kaydolan ve bir sonraki ay* 100 PV Sadakat Ödülü siparişi veren Yeni Sağlık Savunucuları şunları alacak:

 • 400 LRP puanı

 • LRP puan tahakkukunu %25’ten başlatın

* Puanlar, kayıttan 60 gün sonra kullanılabilir. LRP 60 günden önce iptal edilirse, yeni Wellness Advocate verilen puanları almayacaktır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.